FutureAdPro – poradnik, zarobki i moja opinia

futureadproSystem reklamowy FutureAdPro umożliwia kierowanie ruchu na strony internetowe. Jako jego uczestnik możesz reklamować swoją witrynę i jednocześnie zarabiać na tym. Brzmi trochę nieprawdopodobnie, prawda?

W internecie jest sporo podobnych ofert. FutureAdPro zasługuje na szczególną uwagę, ponieważ jest częścią większego projektu umożliwiającego generowanie dochodów online. Posiada również zaplecze w postaci portalu społecznościowego.

Warto podkreślić, że system pozwala zarabiać bez polecania. Jest to szczególnie ważne zwłaszcza, że bardzo wiele osób ma z tym duży problem.

W tym wpisie przybliżę Ci zasadę działania tego mechanizmu. Znajdziesz tu symulacje zarobków, opis najważniejszych funkcji panelu administracyjnego i sposób zabezpieczenia konta oraz moją opinię na ten temat całego projektu.


Jeśli myślisz o skopiowaniu treści zapoznaj się z zakładką „nota prawna”. Znajdziesz ją w stopce na dole strony. Przeczytaj i pomyśl zanim zrobisz głupotę.


 

FutureAdPro – revshare w najlepszym wydaniu

Platforma działa w oparciu o model revshare, czyli dzieli się z użytkownikami zyskiem ze sprzedaży reklam. Możesz promować własną stronę i otrzymywać wynagrodzenie za oglądanie reklam innych osób.

Reklamy można kierować do konkretnej grupy docelowej wybierając wiek, płeć, kraj i język. Targetowanie to bardzo pomocna funkcja. Pozwala zwiększyć skuteczność i zmniejszyć koszty.

 


BARDZO WAŻNE:

Jeśli w trakcie rejestracji pokaże Ci się inne nazwisko niż moje wszystko jest w porządku – tak ma być. Na stronie jest zamontowany rotator linków. Są w nim umieszczone linki osób z naszej grupy. Dzięki temu osoby te otrzymują poleconych. Nieważne z czyjego linku się zarejestrujesz, zawsze możesz liczyć na moją pomoc.


 

Na czym możesz zarabiać w FutureAdPro?

Istnieją dwie opcje. Dzięki zastosowaniu procentu składanego możesz generować przyzwoity dochód bez polecania kogokolwiek. Jest też możliwość stworzenia własnego zespołu i otrzymywania premii za jego pracę.

Opcja numer jeden – zakup paczek reklamowych

Jedna paczka reklamowa (AdPack) kosztuje 50$ i umożliwia 800 wyświetleń Twojej strony internetowej. Taką usługę kupujesz. Dodatkowo każdy AdPack jest aktywny przez 120 dni i w tym czasie system nalicza 1% dziennie od wartości wszystkich posiadanych paczek.

Naliczenia otrzymasz jeśli codziennie obejrzysz 10 reklam innych użytkowników. Trwa to około 5 minut i w porównaniu do korzyści nie jest uciążliwe. Naliczenia nie są gwarantowane. Otrzymasz je tylko jeśli firma osiąga zysk.

Procent składany

Zastosowanie procentu składanego pozwala na szybki przyrost wartości początkowej, ponieważ każdego dnia odsetki są dodawane do kwoty głównej i od całości ponownie jest naliczane oprocentowanie.

Symulacja zarobków

Otrzymany za oglądanie reklam zysk możesz wypłacić lub przeznaczyć go na zakup większej ilości paczek reklamowych. Jeśli skorzystasz z możliwości numer dwa zadziała opisana powyżej zasada procentu składanego.

Dla lepszego zobrazowania przygotowałem kilka możliwych wariantów. Założyłem, że cały cykl potrwa 240 dni. Przez pierwsze 190 dni dokupujesz AdPacki i reklamujesz swoją stronę internetową. Przez kolejne 50 dni wypłacasz prowizję, ale w taki sposób żeby cały czas posiadać aktywne Adpacki.

Przykłady:

5 Adpacków – start
7 AdPacków – po 240 dniach i wypłaceniu początkowego kosztu AdPaków


10 Adpacków – start
15 AdPacków – po 240 dniach i wypłaceniu początkowego kosztu AdPaków


50 Adpacków – start
76 Adpacków po 240 dniach i wypłaceniu początkowego kosztu AdPaków


100 AdPacków – start
168 Adpacków po 240 dniach i wypłaceniu początkowego kosztu AdPaków


 

To oczywiście tylko propozycja. Możesz przyjąć inną wygodniejszą dla Ciebie metodę. Obliczenia wykonasz korzystając ze specjalnie przygotowanego kalkulatora. Obliczenia obrazują sposób naliczania prowizji i nie są symulacją inwestycji.

Każdy kto dołączy do naszego zespołu otrzyma taki kalkulator na swoją skrzynkę mailową. Możesz założyć bezpłatne konto i odebrać kalkulator.

Ważne! Można posiadać tylko jedno konto na jeden adres IP. Pamiętaj też, aby podać prawdziwe dane. W przeciwnym wypadku wypłata zgromadzonych prowizji na Twoje konto bankowe nie będzie możliwa.

Przedstawiony mechanizm pozwoli Ci zarabiać od pierwszego dnia, w dodatku bez polecenia ani jednej osoby. Możesz zacząć od jednej paczki reklamowej.

 

Opcja numer dwa – budowanie zespołu

FutureAdPro pozwala zbudować strukturę partnerów. Prowizja wynosi 15% i obejmuje 5 poziomów poleconych. Przedstawia to poniższa tabela.

futureadpro prowizje

Istnieje 5 różnych statusów według, których naliczane jest wynagrodzenie za pracę zbudowanego przez Ciebie zespołu.

Jeśli posiadasz status I Twoje wynagrodzenie to 3% od osób z pierwszej linii, czyli poleconych bezpośrednio przez Ciebie.

Jeśli posiadasz status V prowizja z pierwszej linii to 8% natomiast z pozostałej grupy to odpowiednio 4% i 1%.

Kompletny plan wynagrodzeń  pobierzesz tutaj

Korzyści płynące z zastosowania procentu składanego w połączeniu z pracą zespołową są olbrzymie. Przekłada się to na wysokość zarobków i stanowi o sile całego projektu.

 


Prezentowana tu platforma reklamowa jest częścią portalu społecznościowego FutureNet, który również pozwala zarabiać online.

Oba portale są zintegrowane. Jeśli zaprosisz kogoś do FutureAdPro automatycznie znajdzie się on w Twojej strukturze w FutureNet i odwrotnie.

>>> przejdź do bezpłatnej rejestracji <<<


 

Najważniejsze funkcje panelu administracyjnego FutureAdPro

Layout prezentuje się bardzo dobrze. Panel użytkownika jest przyjazny i czytelny. Wszystko przetłumaczone na język polski, co z pewnością ułatwi Ci nawigację.

Oglądanie reklam

Zacznijmy od najważniejszego. Jak już wiesz, aby otrzymać naliczenia trzeba codziennie obejrzeć 10 reklam. Na samej górze panelu znajduje się licznik który powie Ci czy spełniasz ten warunek.

Kolor zielony oznacza, że wszystko jest w porządku. Pokazana jest też data kiedy najpóźniej możesz obejrzeć reklamy. Warto ustalić sobie jedną godzinę, na przykład 9.30 i każdego dnia o tej porze usiąść przy komputerze. Aby zacząć kliknij „obejrzyj reklamy”.

futureadpro oglądanie reklam

Zobaczysz kilka propozycji reklam, jak poniżej. Wybierz jedną i kliknij „otwórz”.

futureadpro reklamy

Wyświetli się strona internetowa i zielony pasek u góry. Poczekaj aż pasek przemieści się z lewej strony na prawą. Pojawi się pole „następne reklamy” co oznacza, że wizyta została zaliczona. Kliknij „następne reklamy” i ponownie dokonaj wyboru.

Powtórz te czynności dziesięć razy. W sumie zajmuje to około 5 minut.

futureadpro naliczenia

 

Zarządzanie kontem

Przejdźmy teraz do tego co najbardziej rzuca się w oczy. W centralnej części znajdziesz skróty do poszczególnych zakładek znajdujących się w menu bocznym.

futureadpro panel administracyjny

Moje pakiety AdPack

Podgląd wszystkich posiadanych paczek reklamowych. Zobaczysz datę zakupu, ilość paczek oraz kwotę którą wygenerowały.

futureadpro adpack

Konto reklamowe i konto FutureAdPro

W tym miejscu znajdziesz prowizje, które możesz przeznaczyć na zakup paczek reklamowych lub wypłacić oraz środki zgromadzone na koncie reklamowym.

futureadpro konto reklamowe

Reklama

Każdy zakupiony AdPack pozwala na wyświetlenie Twojej reklamy 800 razy. Tutaj możesz taką reklamę utworzyć.

Jest to bardzo proste i intuicyjne. Na górze wpisz tytuł, pod spodem krótki tekst. W polu „Url” adres strony na którą ma kierować reklama.

Niżej możesz wybrać grupę docelową, czyli osoby do których chcesz dotrzeć ze swoim produktem, czy usługą.

Klikając „otwórz” w prawym górnym rogu sprawdzisz podgląd. Natomiast w polu „przydzielone wyświetlenia” wpisujesz ile wyświetleń chcesz przeznaczyć na tworzoną reklamę.

Po zakończeniu całego procesu kliknij „zatwierdź” aby rozpocząć wyświetlanie.

futureadpro ustawienia

Nowe pakiety AdPack

Paczki reklamowe możesz kupić płacąc z zarobionych prowizji. W polu „Twoje konto online” widnieje kwota zarobiona z prowizji i naliczeń. Poniżej wybierasz ilość paczek i klikasz „kup”.

Możesz także skorzystać z zewnętrznych metod płatności. Tutaj nie zmieściły się na screenie, ale na swoim koncie od razu je zobaczysz.

Masz do wyboru tradycyjny przelew lub szybkie płatności internetowe DotPay. Oprócz tego kilka procesorów płatniczych: Neteller, Solid Trust, Perfect Money, 2Pay4You, AdvCash, Payza, Western Union i Payeer. Portal akceptuje też płatność w walucie internetowej Bitcoin.

W polu „kup więcej pakietów Adpack” ustawiasz ilość paczek. Następnie wybierasz metodę płatności i klikasz „kup”.

futureadpro zakup paczek

Mój Team

Tutaj znajdziesz wszystkich poleconych z pierwszej linii, czyli zaproszonych bezpośrednio przez Ciebie. Widoczny jest adres email, data zarejestrowania, ilość aktywnych Adpacków i prowizja którą otrzymałeś. Możesz wyszukać wszystkich z co najmniej jednym Adpakiem klikając „show with ad packs > 0”

futureadpro zespól

Wypłaty

futureadpro wypłata prowizjiPo lewej stronie znajduje się kolumna zawierająca szereg zakładek. Kliknij w „biznes” następnie „wypłać”. Pojawi się panel wypłaty. W polu „wypłać pieniądze” wpisz kwotę jaką chciałbyś otrzymać. Następnie wybierz metodę.

Do dyspozycji masz: Bitcoin, Neteller, Perfect Money, STP i tradycyjny przelew bankowy. Aby zakończyć proces kliknij pomarańczowy przycisk „wypłata”. Minimalna kwota jaką możesz zlecić to 10$.

Teraz pozostaje tylko oczekiwać aż przelew dojdzie:)

 

Zabezpieczenie konta FutureAdPro

Możesz zabezpieczyć swoje konto przed włamaniem za pomocą metody One Time Password. Działa to identycznie jak potwierdzanie przelewów bankowych jednorazowym hasłem przesyłanym w wiadomości SMS.

Jeśli skonfigurujesz to zabezpieczenie przy każdym logowaniu będziesz musiał wpisać jednorazowy kod wysyłany na Twój telefon komórkowy.

Warto to zrobić z wiadomych względów. Tutaj możesz pobrać poradnik w pdf. Wszystko jest opisane krok po kroku. Gdybyś jednak miał problemy skontaktuj się ze mną. Pomogę Ci to ustawić.

Ryzyko

Nawet otworzenie kiosku z gazetami jest ryzykowne, ponieważ mogą nastąpić trudności których nie sposób przewidzieć. Operowanie  pieniędzmi lub prowadzenie biznesu zawsze wiąże się z ryzykiem. Tak jest i w tym przypadku.

Paczka reklamowa to 800 wyświetleń strony internetowej i taką usługę kupujesz. Nie jest to produkt inwestycyjny. Dzienne naliczenia są dodatkiem wypłacanym za oglądanie reklam w  przypadku gdy firma osiąga zysk. Dopóki tak będzie będą również naliczenia.

Uczestniczenie w programach revshare daje możliwość przyzwoitych zarobków, ale powiązane jest z ryzykiem. Korzystanie z pieniędzy, których utrata spowodowałaby kłopoty finansowe lub zaciąganie pożyczek na ten cel nie jest dobrym pomysłem. Nie rób tego.

Pewnie zastanawiasz się po co piszę coś co może zniechęcić potencjalnie zainteresowanych? Skoro poruszanie tego tematu nie leży w moim interesie, czy nie rozsądniej byłoby go subtelnie przemilczeć? Może i tak…

Wolałbym jednak współpracować z osobami, które rozumieją, że przedsiębiorczość i operowanie pieniędzmi są opatrzone większą bądź mniejszą dozą ryzyka.

Jeśli akceptujesz ten fakt to zapraszam na pokład. Jeśli nie to być może ten program nie jest dla Ciebie. Na szczęście nie ma przymusu uczestnictwa 🙂

Firma

Może to Cię zaskoczy, ale cała platforma to projekt polski. Siedziba firmy znajduje się ze Wrocławiu. Portal społecznościowy FutureNet działa od 2014 roku. Więcej informacji: http://gszymanski.pl/futurenet-zarobki-rejestracja/

Natomiast system reklamowy FutureAdpro wystartował kwietniu tego roku.

futureadpro wrocławfutureadpro biuro

Niedawno otwarta filia mieści się w New Delhi w Indiach (zdjęcie na dole po lewej). Cały czas organizowane są eventy promocyjne. W chwili obecnej na terenie Azji (zdjęcie na dole po prawej). Firma rozwija się szybko i na całym świecie.

futureadpro indiefutureadpro indonezja

Moja opinia

W internecie znajdziesz wiele platform reklamowych. Większość z nich działa krótko ponieważ maja problemy z pozyskaniem reklamodawców.

Błędem jednak jest zakładać, że wszystkie koty są czarne. W branży revshare funkcjonuje kilka godnych uwagi platform. FutureAdPro można śmiało do tego grona zaliczyć.

Warto podkreślić, że błędy często występujące w programach revshare tutaj zostały wyeliminowane. Mam tu na myśli na przykład multikonta, nieodpowiednie procesory płatnicze, czy zbyt duże naliczenia.

Plusy

Cały projekt prezentuje się bardzo profesjonalnie pod względem technicznym, funkcjonalnym i wizualnym. To miła odmiana biorąc pod uwagę toporne interfejsy i powolne serwery będące w revsherach nieomal standardem.

Panel administracyjny przetłumaczony jest na 11 najpopularniejszych języków, ale użytkownicy mogą rejestrować się z każdego właściwie kraju.

Na uwagę zasługuje możliwość targetowania reklam, pozwalająca na precyzyjne określenie grupy docelowej.

FutureAdpro posiada zaplecze w postaci portalu społecznościowego, który funkcjonuje od ponad dwóch lat.

Platforma podlega nieustannym zmianom. Cały czas wprowadzane są udogodnienia korzystne dla użytkowników.

Do dyspozycji jest szereg narzędzi ułatwiających promowanie portalu. Filmy reklamowe, strony przechwytujące, autoresponder, grafiki i banery. Wszystko w przyjaznej dla oka szacie graficznej.

Można wybrać się do siedziby firmy lub porozmawiać z właścicielami na jednym z organizowanych co jakiś czas eventów.

Platforma FutureAdPro w połączeniu z portalem społecznościowym FutureNet prezentuje się obiecująco i w najbliższym czasie może stać się liderem na rynku revshare.

Możesz założyć bezpłatne konto i zobaczyć jak wszystko wygląda od środka:

>>> Tutaj link <<<

 

 

Gdybyś miał jakieś pytania napisz do mnie korzystając z zakładki kontakt w menu głównym. Zazwyczaj odpisuję tego samego dnia.


Jeśli uważasz, że artykuł jest wartościowy pozostaw komentarz i podziel się nim w mediach społecznościowych. Będzie to dla mnie nieoceniona pomoc i sygnał, że zmierzam w dobrą stronę. Dzięki:)

 • Arczi

  Czy jest mozliwosc zwrotu za zakupione adpacki ??? bo potrzebuje kase a kupilem 2x 20

  • Napisz na support w tej sprawie. Panel FutureAdPro – lista po lewej stronie – przedostatnia zakładka. Pisz po polsku.

   Z tego co widzę nie jesteś w mojej grupie. Osoba która przedstawiła Ci FutureAdPro nie przekazała dokładnych informacji o zasadach działania programu?

 • brux

  Jest możliwość uzyskania Ciebie za sponsora? Założyłem konto nie z reflinku przez co jestem sam

 • alma

  Zbieram się w sobie, żeby się za to zabrać… czytam i naprawdę blondynką nie jestem, prościej się nie da opisać sposobu działania tego, ale ja nadal nie ogarniam na czym to polega, aż wstyd.

  • Wstydu żadnego tu nie widzę. Nawet banalne rzeczy mogą się wydawać trudne … zanim staną się łatwe 🙂 Żeby tak było potrzeba odrobiny zaangażowania.

   Można przeczytać wszystkie artykuły na dany temat i obejrzeć wszystkie filmy na YouTube, ale nic nie daje tak dobrego obrazu sytuacji jak aktywne uczestnictwo.

 • Monika Wiśniewska

  a co jeśli nie mam żadnej swojej strony, którą chciałabym reklamować, czy wtedy tez jest to opłacalne?

 • Mariusz Stropek

  Witam! Właśnie zamierzam dołączyć do FutureAdPro ale nie rozumiem jednej kwestii. Co się dzieje z Adpackiem po tych 120 dniach? Tracę je i muszę kupić na nowo czy jak to dokładnie działa? Czy po prostu na koncie zamiast dostępnego adpacka mam np. kwotę 60$ (a raczej chyba 57$ bo 5% zostaje zabranych do matryc) dostępną do ponownego zakupu kolejnych paczek?

  • Po około 120 dniach AdPack wygasa. Przez cały ten czas, codziennie otrzymywałeś z niego naliczenia. Był aktywny do momentu aż wypłacił 60$.

   Ilość adpacków które wygasły możesz sprawdzić. Jest to widoczne w panelu.

   Niewielka część naliczeń zbiera się na tak zwanym koncie reklamowym. Możesz za nie kupić wyświetlenia strony lub abonament.

   5% na matryce jest zabierane dopiero w momencie gdy zlecasz wypłatę z programu.

   • Mariusz Stropek

    Bardzo dziękuję za treściwą odpowiedź! 🙂 Pozdrawiam serdecznie!

    • Nie ma sprawy – sukcesów życzę 🙂

     • Mariusz Stropek

      Dzięki i wzajemnie 🙂 Ps. Czy można jakoś na priv z Tobą porozmawiać i dołączyć do Twojego zespołu jak posiadasz?

     • Jasne. Napisz do mnie przez zakładkę „kontakt” lub na Facebooku. Pogadamy na spokojnie.

   • Marcin Wronski

    Hej. To jeżeli mam 1 ADPACK (50$) i klikam 10 reklam codziennie przez 120 dni . To po 120 dniach będę miał 60$? i che wypłacić zlecam przelew na konto bankowo to 5% jest brane na matryce czyli suma sumarum na moje konto wpada 57$ ? Dobrze to rozumiem?

    • Będziesz miał odrobinę mniej niż 60$. Część naliczeń idzie na tak zwane konto reklamowe – możesz za nie kupić wyświetlenia strony lub abonament. Nie da się ich wypłacić.

     Przy wypłacie 5% idzie na matryce. Należy doliczyć jeszcze koszt wypłaty. Zależy to od procesora na który wypłacasz.

     Najmniejsza prowizja to 4$. Jest ona pobierana od każdej wypłaty nie ważne czy wypłacasz 10$ czy 1000$.

     • Marcin Wronski

      Serdecznie dziękuję za informacje.
      Czyli reasumując:

      Jeżeli mam 1 ADPACK (50$) i klikałem 10 reklam codziennie przez 120 dni .
      To po 120 dniach będę miał 60$
      Chce wypłacić:
      wybieram:”Bank transfer Minimum 50$, fee 7$”
      To SUMA WYCHODZI:
      z tych 60$
      -5% idzie na matryce
      -7% idzie na przelew (procesor Bank transfer )
      -?%Część naliczeń idzie na tak zwane konto reklamowe (to jest nie wiem liczę 3%

      Tu suma sumarum:
      WYPŁATA na moje konto wynosi mniej więcej:
      (60$-15%czyli: 9$) czyli ok 51$

      Tak dobrze to rozumiem?

      To

     • Bank transfer ma wysoką prowizję. Jest to nie 7% tylko 7 dolarów od każdej zleconej wypłaty.

      W pierwszej kolejności jest ściągana prowizja na konto reklamowe około 2,5%

      Potem przy wypłacie 5% na matryce i jednorazowa prowizja od każdej wypłaty. W przypadku bank transfer jest to 7 dolarów.

      Reasumując, z jednej paczki zysku nie będzie.

      System FutureAdPro najlepiej działa jeśli masz więcej paczek. Wtedy prowizje od wypłat są nieodczuwalne.

     • Marcin Wronski

      A rozumiem 🙁 kurcze . To na konto banku polskiego żeby zrobić wyplate to jaki najlepiej wybrać najtańszy procesor? Oprócz bitcoinow oczywiście?

     • Żeby wypłacić na procesor płatniczy typu Payza, czy PerfectMoney musisz mieć tam założone konto. Taki procesor pobiera dodatkowo swoje prowizje oprócz tych w FutureAdPro.

      Jeśli jesteś w mojej grupie mogłeś się skontaktować przed zakupem jednej paczki i zapytać o wszystko. Zaraz po rejestracji do każdej osoby zapisanej z mojego linka wysyłam maila 🙂 Można też pisać przez bloga czy na Facebooku.

      Ogólnie jak się rejestrujesz w jakimkolwiek programie i nie bardzo wiesz o co chodzi to zawsze kontaktuj się z osobą u której się zapisałeś. Wybieraj też rozważnie taką osobę – chodzi o to żeby była obeznana w temacie i uczciwa. Najlepiej kontaktuj się z nią przed zapisem i dopytaj o to co Cię interesuje.

      Jej obowiązkiem jest Ci pomóc na starcie. Jeśli widzisz że coś jest nie tak, że obiecuje Ci kosmiczne zarobki i nie wspomina o ryzyku – odpuść. Jest to naganiacz któremu zależy tylko na prowizji którą zgarnie za Ciebie.

     • Marcin Wronski

      Bardzo dziękuję za fachową odpowiedź. Myślę że po 120 dniach zarobione pieniądze z paczki, przekaże znów na zakup kolejnego ADpacka.

 • roman_wiertych

  Ja ze swojej strony zdecydowanie mogę polecić ten program. Jest stabilny i „prosty”, również doskonały dla laików. Nie mam zastrzeżeń, a jestem w nim już od kilku miesięcy.

  • Zgadza się na start nadaje się bardzo dobrze. Płatności z polskiego konta, jeden balans zarobków oraz intuicyjny panel zarządzania.

 • ŁukaszK

  Witam, nie rozumiem do końca jednej kwestii mianowicie czy muszę posiadać własne reklamy lub stronę internetową czy wystarczy jak kupie kupie „paczki” i regularnie będę oglądał reklamy (w skrócie oczywiście)
  Pozdrawiam Łukasz

  • Jeśli kupisz paczki otrzymasz za to określoną ilość wyświetleń strony. Jedna paczka to 800 wyświetleń.

   Nie musisz od razu ustawiać własnej reklamy. Wyświetlenia nie przepadają. Możesz dodać reklamę w dowolnym momencie. Od razu lub po pół roku jeśli tak Ci będzie lepiej pasowało.

 • Piotr

  Witam.
  Przymierzam się do wejścia w ten system ale przyznam że czekam na pieniądze z rozliczenia w firmie, a nie chcę sie zapisywać „na pusto”.
  czytam o tym procencie składanym i dochodzę do wniosku, że najfajniejsze są addpaki po 10$ bo praktycznie co dzień można zakupić nowy przy powiedzmy 20 paczkach n a starcie.
  1 – Tyle że coś też znalazłem że są one „powolniejsze” że, pracują na 80%. o co tu chodzi? to jest pierwsze pytanie 🙂
  2 – drugie – czy opłata na start a future net w matrycy na 10$ a nie więcej czy przyniesie jakieś straty w futureadpro? gdy raczej nie spodziewam się że będę szukał ludzi do współpracy?
  3 – trzecia kwestia – co się dzieje gdy werbuję np 6 osób, w moim zespole bezpośrednio podemną może być 3 osoby potem 9 osób pod nimi i 27 jeszcze w dalszym szczeblu.
  Gdy wprowadzę czwartą osobę będzie ona „podklejona” pod jednego z pierwszych moich podopiecznych? i co wtedy z prowizją od nich? Od trzech mam to co wynika z pierwszego poziomu wykupionego abonamentu a czwarta i ew. kolejne osoby z następnego poziomu czyli niższa prowizja?
  4 – I na koniec czwarte pytanie 🙂 prowizja od osób „podemną” jest z ich dochodów czy;li tego co zarobią czy od tego co zapłącą za adpaki?

  Przepraszam za wiele pytań, chciałbym to zrozumieć jak działa, mam kogoś kto już działa z futurenet ale ta osoba jakośnie ma czasu na wyjaśnienia, dosłownie gada tylko „zainwestuj a zobaczysz że warto” i nic więcej.
  Więc takie podejście mnie zniechęca do tej osoby.
  Dziękuje za ew. odpowiedź z poważaniem.
  PK

  • 1) AdPacki za 10$ wypracowują tyle samo co te za 50$ z tym że trwa to odrobinę dłużej.

   2) FutureNet i FutureAdPro to dwa odrębne systemy. Nawet jeśli nie wykupisz ani jednej matrycy w FutureNet nie wpłynie to w żaden sposób na FutureAdPro.

   3) Opisujesz matrycę trójkową która jest w FutureNet – nie ma tam abonamentu 🙂 Abonament jest w FutureAdPro.

   Mówimy o FutureNet teraz – Jeśli sam zapiszesz więcej niż 3 osoby, wędrują one pod te trzy pierwsze. Z Twoich bezpośrednich poleconych otrzymujesz prowizję zawsze – nieważne na którym poziomie matrycy się znajdą. Dodatkowo otrzymujesz tak zwany maching bonus – czyli prowizję od całego ich obrotu.

   W przypadku FutureAdPro nie ma matryc – jest plan liniowy. Wszyscy Twoi bezpośrednio poleceni wchodzą pod Ciebie – może być ich nawet 100.

   Jest 5 poziomów z których otrzymujesz prowizję. Aby je otworzyć trzeba wykupić abonament. Na darmowym statusie zarabiasz tylko z pierwszego poziomu.

   4) Prowizja jest ze sprzedaży AdPacków. Jeśli kogoś rejestrujesz i ta osoba kupi adpacki to otrzymujesz prowizję. Jeśli ta osoba potem dokupuje adpacki z konta naliczeń również otrzymujesz prowizję.

   Naliczenia z adpacków wypłacane są tylko jeśli firma osiąga zysk. Nie ma żadnej gwarancji że tak będzie zawsze. Jeśli firma przestanie zarabiać nie będzie też wypłacać zysku i tym co kupili adpacki zostaną tylko wyświetlenia strony internetowej. W tym tkwi ryzyko.

   Jak ktoś nie ma czasu żeby Ci dokładnie wyjaśnić na czym system polega
   nie współpracuj z nim. On otrzymuje prowizję nie za darmo, tylko za to
   że poświęci Ci swój czas. Tak to ma działać 🙂

 • Sylwia

  Witam serdecznie,
  czy żeby założyć konto trzeba być osobą pełnoletnią? Czy 16-stolatek może mieć takie konto?

 • Piotrek

  Witam , mam parę pytań , każdy pisze ze co dziennie przez 120 dni zwraca sie 1 % u mnie tak nie jest , jak miałem 1 adpack 50$ wypracowywał dziennie średnio 0,485 $ – 5% na konto reklamowe czyli na czysto jakieś 0,46 $ , kupiłem adpack za 10 $ i on wypracowuje tylko 0,07$ – 5% na konto reklamowe czyli nawet się nie zwróci

  dokupiłem jeszcze 10 adpacków po 50$ , czyli łacznie mam 11 adpacków i one wypracowują mi tylko 4,5$ dziennie -5% na konto reklamowe

  wiec jak to jest ze 1 wypracowywał średnio , 0,485$ a 11 tylko 4,5$ , czyli pewnie jak bym miał 111 adpacków to tylko 42$ by mi to wypracowywało
  reklamy oglądam co 22-23h zeby była ciąglośc
  niby wszystko pięknie ładnie ale widzę ze na tym strace nie zyskam

  • Każdy AdPack kosztuje 50$ i wypłaca 60$ – Trwa to w przybliżeniu 120 dni czyli dzienne naliczenia to około 1%.

   Pisze się w ten sposób dla lepszego zobrazowania i braku konieczności wyliczania miejsc po przecinku tak jak zrobiłeś to powyżej.

   Zwrot wartości paczek może potrwać odrobinę dłużej (nie 120 dni, a na przykład 128), ale każdy AdPack za 50$ wypłaci 60$ jeśli firma będzie osiągać zysk i wypłacać podział. Jak adpack wygaśnie będziesz miał w panelu ile w sumie z niego otrzymałeś i ile dni dokładnie to trwało.

   Paczki za 10$ pracują o 20% wolniej niż te za 50$. Zwrot trwa dłużej niż 120 dni. Jest to wyraźnie napisane przy zakupie paczek za 10$. Dlatego najlepiej kupować te za 50$.

   Piszesz, że na tym stracisz. Owszem może tak być. Zysk z paczek nie jest gwarantowany i może nie być wcale wypłacany. Gwarantowane są wyświetlenia reklam, które kupiłeś pod postacią paczek reklamowych.

   Możesz zamiast tego założyć gwarantowaną lokatę w banku. Dostaniesz 2% rocznie – 19% podatek Belki – inflacja 😉

   Gdzie się podziała osoba u której się rejestrowałeś? Nie wytłumaczyła Ci ona jak dokładnie system funkcjonuje? 🙂

 • Michalforex

  Hej 😉
  Nie ma żadnych przeszkód do tego, abym obejrzał w ciągu dnia dwa razy 10 reklam o różnych godzinach (w sumie 20 reklam)? Bo 10 to minimum. Np. o 10.00 , a później jeszcze o 23.
  Pracuje w różnych godzinach i nie zawsze mogę o tej samej godzinie oglądać, a jeśli nie obejrzę minimum 10 reklam co 24 godziny to nie będzie naliczania.
  Dzięki za odpowiedź.

  • Możesz tak zrobić. Chodzi o to żeby licznik na górze strony był podświetlony cały czas na zielono. Od momentu ostatniego obejrzenia 10 reklam licznik na nowo odlicza 24 godziny.

   • Michalforex

    Rozumiem już wszystko. Bardzo dziękuję za odpowiedź. Sukcesów i pozdrawiam ! 🙂

 • malimut

  witam mam pytanie
  skoro kurs dolara to 3,60 z groszami to paczka 50 $ powinna kosztowac cos ponad 180 zł mi przy zakupie wyskakuje 213 dlaczego tak jest ?

  • Nie wiem dlaczego tak jest. Jaką formę płatności wybrałeś?

   • marqos

    dotpay

    • Kurs przewalutowania zazwyczaj jest niekorzystny, ale 33 zł na paczce to trochę duża różnica. Nie miałem wcześniej informacji od innych osób, że taki problem występuje. Najlepiej zorientować się u źródła. Napisz na support i opisz sprawę.

     • Jacek Łuczak

      Witam, u mnie policztło podobnie 213zł, z tąd moje pytanie, przez jaki serwis jest nakożystniej zakupić paczki by zapłacić jak najmniejszą prowizję ?

     • Wyżej w komentarzu ktoś napisał, że kurs przewalutowania ustala pośrednik DotPay – FutureAdPro nie ma na to wpływu.

      Najkorzystniej jest skorzystać z bitcoina. Prowizja za zakup na giełdzie to 0.43% + przelew kilka złotych.

      Tutaj instrukcja jak to zrobić:
      http://gszymanski.pl/gielda-bitbay-jak-kupic-bitcoin/

      Najpierw kupujesz bitcoin na giełdzie. Potem gdy kupujesz już paczki wybierasz płatność bitcoinem (jest zaznaczona domyślnie)

      Zakup paczek zrób natychmiast po zakupie bitcoina żeby nie narazić się na wahania kursu.

      Jest to odrobinę bardziej skomplikowane niż zakup przez dotpay, ale zyskujesz dwie rzeczy:

      Płacisz dużo mniejszą prowizję
      Uczysz się posługiwać kryptowalutą bitcoin

     • Jacek Łuczak

      Dziękuje za wyczerpującą odpowiedź.

 • marqos

  Od niedawna jestem w Twoim teamie na FN. Mam pytanie, na które nie bardzo mogę znaleźć odpowiedź.
  Mam kupioną próbną paczkę za 50$ jakiś miesiąc temu na ad pro. I kilka tysięcy pln gotowych do inwestycji.
  Przykładowo kupię na raz 30 paczek. Jak platforma traktuje tą jedną, kupioną wcześniej? Czy będę musiał klikać reklamy oddzielnie na tą jedną i oddzielnie na 30? I analogicznie, gdy już zarobię i reinwestuję w nowe paczki po kilku dniach lub tygodniu. Czy one będą wymagały oddzielnego oglądania reklam?
  Jak konkretnie platforma rozwiązała tą kwestię?

  • Nie ważne kiedy były kupione paczki. Wystarczy raz dziennie obejrzeć 10 reklam. Dotyczy to też przypadku który opisałeś

 • marqos

  Witam,

  kurs waluty na dotpay ustala sam operator/ pośrednik płatność DOTPAY. Do tego doliczane są prowizje operatora. Zapraszam do kontaktu się z obsługą klienta Dotpay w celu wyjaśnienia szczegółów obliczania kursu waluty. Do nas trafia kwota 50$ niezależnie od kursu.

  Pozdrawiam,
  Support Team

  • Wyjaśniło się. Jeśli to się nie zmieni może warto skorzystać z innych metod płatności. Płacąc bitcoinem też jest przewalutowanie, ale kurs nie jest tak niekorzystny jak w przypadku PLN

 • Damian Hans

  Czesc, nie rozumiem jednej rzeczy. Jeśli mamy darmowy status to czerpiemy korzyści tylko od ludzi z pierwszego poziomu. Jest napisane maksymalna ilość AD PACKOW 50. W sensie, że tylko tyle mogę mieć max żeby czerpać korzyści z tego levelu, czy mogę czerpać korzyści z maksymalnie 50 paczek od moich poleconych ludzi?

  • Na darmowym statusie otrzymujesz prowizję w wysokości 3% od wartości zakupów Twoich poleconych z pierwszego poziomu, czyli tych którzy zarejestrowali się bezpośrednio z Twojego linka.

   Na darmowym statusie otrzymujesz naliczenia z max 50 paczek własnych. Chodzi tutaj o paczki zakupione przez Ciebie. Jeśli masz darmowy status i na przykład kupisz 60 paczek to tylko 50 nalicza. Pozostałe 10 stoi w miejscu – nie otrzymujesz z nich naliczeń puki nie wykupisz statusu II. To nie ma nic wspólnego z poleconymi i dotyczy tylko Twoich paczek.

   • Damian Hans

    Dzięki za odpowiedź.

 • Michał

  Hej 🙂
  Jeżeli oglądałem reklamy danego dnia (23 sierpnia) ale nie mam tego dnia w ogóle w rozpisce prowizji z konkretnych dnia to po prostu nie przyznawali w tym dniu prowizji nawet jeżeli obejrzałem reklamy?

  • Może to jakiś błąd systemu. Napisz w tej sprawie na support. Odpiszą Ci co było przyczyną braku naliczeń.

   • Michał

    Uzyskałem odpowiedz, że zmieniają serwery i to też jest powodem niskich naliczeń. Ktoś też miał podobny problem. Także sprawa wyjaśniona. Dziękuję 😉

 • Michał Małecki

  Witam,

  Chciałbym się zapytać skąd się bierze taka sytuacja – mam zakupionych 5 paczek po $50. W pierwszych dniach zarobiona kwota prowizji oscylowała w granicach $2.4 na dzień. Teraz, od kilku dni, prowizja oscyluje w granicach $1.9.

  Czy wiesz Grzegorz, skąd taka sytuacja? Są gdzieś oficjalne zapisy, jak liczona jest ta dzienna prowizja?

  Pozdrawiam,
  Michał

  • Naliczenia nie są gwarantowane. Ich wysokość może też ulegać zmianie. Jeśli są odrobinę mniejsze to paczki będą pracować dłużej. Adekwatnie w drugą stronę. Ostatnio cały portal był przenoszony na inny serwer i stąd być może delikatne problemy.

   Czasem wkrada się jakiś błąd. Raz miałem sytuację, gdzie na koncie naliczeń był minus 🙂 Potem wszystko zostało skorygowane.

   • Michał Małecki

    Bo generalnie taka sytuacja wprowadza pewien niepokój i obawę przed inwestowaniem większej gotówki. Początkowo miałem testowo 1 paczkę. Prowizja wynosiła ~10%. Teraz mam 5 paczek i ten procent prowizji trochę spadł. Pojawia się pytanie – czy jak zakupię więcej paczek, to procent prowizji czasami dalej nie spadnie niżej.. Wtedy robi się to coraz mniej opłacalne.

    • W programie FutureAdPro kupujemy wyświetlenia strony pod postacią paczek reklamowych. Zysk to tylko dodatek, który może ale nie musi być wypłacony.

     Naliczenia nie są uzależnione od ilości paczek, którą posiadamy tylko od zysku wypracowanego przez cały program. Aczkolwiek dokładnego wzoru według którego to się odbywa nie znam.

     Naliczenia mogą być dużo niższe niż teraz lub może ich wcale nie być. Dlatego na zakup paczek przeznaczmy tylko wolne środki o czym z resztą wspomniałem w artykule.

     • Michał Małecki

      Dzięki za odpowiedź. Generalnie wszystko fajnie, ale dzięki takiej polityce ‚bezkarności’ jaka jest teraz, firma może w każdej chwili zmienić regulamin i zaprzestać wypłacać jakąkolwiek gotówkę. Trzeba być bardzo czujnym..

     • Żeby zaprzestać wypłacać firma nie musi zmieniać regulaminu. Taki zapis istnieje w nim od samego początku, a każdy użytkownik podczas rejestracji regulamin akceptuje. Taka jest specyfika programów reklamowych.

     • Michał Małecki

      Czyli wszystko jasne.

 • Andrzej Antosz

  Panie Grzegorzu czy prawdą jest,że najlepiej jest mieć adpacki tylko przez 6miesięcy tzn.od momentu zakupu większej ilości przez 3miesiące dokupywać nowe i po tych 3 miesiącach już nie kupować.oczywiście oglądając tylko reklamy-bardzo proszę o odpowiedż.Serdecznie pana pozdrawiam.

  • Ważne jest dość szybkie wyjęcie początkowego kosztu paczek. Dzięki temu ograniczasz ryzyko.

   • Andrzej Antosz

    Serdeczne dzięki-pozdrawiam

 • Michalforex

  Też nie macie naliczeń od 22 września ?
  Jakieś pracę z serwerem trwają?

  • Stare paczki nie wygasały do końca tylko zwalniały. Powodowało to problem z naliczeniami. W panelu pokazywało dużo paczek, a naliczenia były małe. Zostało to już naprawione.

 • Grzegorz Sudak

  Witaj Grzegorz możesz mi powiedzieć co mogę zrobić z zarobkiem z Konta Reklamowego, wykupić swoją reklamę lub wykup matrycy (jak to zrobić)?

  • Pieniędzy z konta reklamowego nie można wypłacić. Nie kupisz też za nie matryc.

   Możesz za nie opłacić abonament. Klikasz „mój status” wybierasz długość abonamentu, a następnie zaznaczasz płatność z konta reklamowego.

   Możesz za nie kupić same wyświetlenia reklamy bez paczek. Klikasz „reklamowanie” potem „kup nowe 1000 odsłon”. Następnie w sekcji „zakup wyświetlenia za pomocą konta reklamowego” wpisujesz ilość wyświetleń i klikasz „kup”.

 • Mariusz

  Nadchodzi czas pierwszej wypłaty. I tu mam pytanie z tym związane do Pana Grzegorza.
  Przez 4 miesiące reinwestowałem pewną kwotę. Po tym czasie, przez następne 3,4 miesiące odkładałem z naliczeń nie reinwestując.
  Część tej kwoty chciałbym wypłacić a resztę reinwestować.
  Pytanie brzmi, jaki jest najkorzystniejszy sposób?
  Pewien użytkownik AdPro na YT wypowiedział się że wypłacił z AdPro na konto bankowe i odprowadził 18% podatku do urzędu skarbowego.
  Oglądając filmy na YT wokół tego tematu krążą różne plotki.
  Np. aby ominąć skarbówkę facet założył konto na bitbay, pieniążki zainwestował w BTC, przelał na portfel i wypłacił z bankomatu.
  Jak to jest naprawdę z tymi podatkami? Słyszałem też opinię, że podatek odprowadza się od tego co faktycznie zarobimy.
  Proszę o rzetelną odpowiedź, pozdrawiam!

  • Każdy ma obowiązek podatkowy i powinien się z niego wywiązać.

   • Mariusz

    W jaki sposob mozna rozliczyc taki dochod? Wystarczy ryczalt?

    • To pytanie do doradcy podatkowego lub księgowego. Sposób rozliczenia podatków zależy od sytuacji w jakiej jest dana osoba. Ktoś może prowadzić działalność gospodarczą i odprowadzać VAT. Ktoś inny też może prowadzić działalność, ale na zasadach uproszczonych – bez VAT. Trzecia osoba może być zatrudniona na etacie. Czarta osoba może rozliczać się za granicą. To tylko cztery pierwsze z brzegu przypadki. W każdym z nich podatki wyglądają inaczej.

     W google można znaleźć dużo informacji na ten temat. Wystarczy wpisać: jak rozliczyć podatek z revshare?