FutureNet – proces rejestracji oraz zarobki

futurenet revsharePlatforma społecznościowa FutureNet wystartowała w 2014 roku. Portal rozwija się dynamicznie i w tym momencie posiada około 350 tysięcy użytkowników z całego świata.

Można by pomyśleć: co w tym wyjątkowego? – kolejny klon Facebooka. Jeśli jednak przyjrzysz się bliżej dostrzeżesz istotną różnicę, a Twoja opinia może ulec zmianie.

FutureNet przełamuje schemat ponieważ dzieli się zyskiem ze swoimi użytkownikami oraz daje możliwość generowania całkiem przyzwoitych dochodów.

W tradycyjnym modelu jesteś tylko klientem. Facebook zarabia na sprzedaży reklam i każdej Twojej aktywności, a Ty nie masz z tego nic.

Obejrzyj krótkie wideo i poznaj korzyści płynące z połączenia platformy społecznościowej i systemu revshare.

W dalszej części wpisu znajdziesz instrukcję rejestracji, plan wynagrodzeń i opis funkcji Twojego konta w FutureNet.


Jeśli myślisz o skopiowaniu treści zapoznaj się z zakładką „nota prawna”. Znajdziesz ją w stopce na dole strony. Przeczytaj i pomyśl zanim zrobisz głupotę.


 


BARDZO WAŻNE:

Jeśli w trakcie rejestracji pokaże Ci się inne nazwisko niż moje wszystko jest w porządku – tak ma być. Na stronie jest zamontowany rotator linków. Są w nim umieszczone linki osób z naszej grupy. Dzięki temu osoby te otrzymują poleconych. Nieważne z czyjego linku się zarejestrujesz, zawsze możesz liczyć na moją pomoc.


 

Jak założyć konto w FutureNet?

Rejestracja i korzystanie z platformy jest bezpłatne. Założenie konta to pierwszy krok, który powinieneś wykonać, aby sprawdzić od wewnątrz jak działa cały system. Po kliknięciu w odpowiedni link Twoim oczom ukaże się taka oto strona:

futurenet

Wpisz swoje imię i nazwisko, adres email, datę urodzenia, nazwę użytkownika (nick) oraz hasło. Następnie wybierz płeć, zaznacz że nie jesteś robotem i kliknij w niebieski przycisk „rejestracja”. Gotowe.

Potwierdź adres email

Na swoją skrzynkę pocztową otrzymasz wiadomość. Temat wiadomości „Welcome!”.  Kliknij w znajdujący się tam link, aby potwierdzić rejestrację.

futurenet logowanie

Zaloguj się i odbierz bonus o wartości 10$

Teraz zaloguj się na konto używając danych które podałeś przy rejestracji. W swoim profilu w kolumnie po lewej stronie (zakładka „hobby”) znajdziesz miejsce na wpisanie twoich zainteresowań.

Widnieje tam siedem kategorii: filmy, sport, literatura, gry, rodzina, praca, rodzina i związki. Jeśli je uzupełnisz otrzymasz bonus 1000 media points (równowartość 10$) które będziesz mógł wymienić na produkty firmy. Załóż profil i zobacz jak to wygląda od środka.

Wybór pakietu i wejście w matryce – opcjonalnie

Korzystanie z portalu FutureNet jest bezpłatne. Jednak wybór pakietu zapewni Ci dodatkowe korzyści. Masz do wyboru sześć pakietów. Jest to jednorazowa zakup.

Każdy pakiet to określona ilość punktów media points. Tą „walutą” możesz płacić za produkty dostępne na platformie.

Jako posiadacz pakietu zajmiesz miejsce w matrycy trójkowej. Każdy z partnerów może w pierwszej swojej linii umieścić tylko trzy osoby. Tak jak na poniższym obrazku.

futurenet matryce trójkowe

Następne osoby są automatycznie umieszczane w kolejnym wolnym miejscu w matrycy. Dzięki temu do Twojej grupy może trafić osoba wprowadzona przez kogoś kto już działa w systemie.

Każdy pakiet daje możliwość tworzenia osobnej struktury. Posiadanie sześciu wykupionych pakietów jest równoznaczne z tworzeniem sześciu niezależnych struktur: 10$, 25$, 50$, 100$, 500$ i 1000$.

Jest jednak pewien haczyk. Jeśli posiadasz pakiet za 10$, a Twój znajomy kupi pakiet za 50$ nie otrzymasz wynagrodzenia. System automatycznie umieści go w matrycy 50$ i ktoś inny otrzyma prowizję.

Na starcie warto jednorazowo zakupić trzy pierwsze pakiety, aby uniknąć opisanej sytuacji. Kolejne pakiety można podwyższać już z zarobionych prowizji.

Aby przejść do wyboru pakietów kliknij „Twój biznes” (kolumna po lewej stronie), a następnie „Friends tree backoffice”. Zobaczysz sześć możliwych opcji.Tak jak poniżej. Wybierz odpowiedni dla siebie pakiet.

futurenet media points

 

Zarobki, czyli plan marketingowy FutureNet

Platforma pozwoli Ci zbudować źródło przyzwoitych dochodów. Na plan wynagrodzeń składa się sześć różnych źródeł z których możesz generować zysk.

Social media bonus

Otrzymasz wynagrodzenie za aktywność na portalu społecznościowym. Mam tu na myśli na przykład: lajkowanie, komentowanie i udostępnianie postów czy używanie komunikatora.

Nie są to duże kwoty, ale nie znam innego portalu społecznościowego, który płaciłby użytkownikom za coś co i tak robią.

Sales bonus

Otrzymasz 30% prowizji za każdą osobistą sprzedaż produktów dostępnych na platformie. Wynagrodzenie za sprzedaż Twojego zespołu to 5% od 1 do 5 poziomu i 3% od 6 do 10 poziomu.

Advertising sales bonus

Jeśli pozyskasz reklamodawcę, który wykupi reklamę na portalu otrzymasz 20% prowizji. Każdy pozyskany klient jest przypisany do Ciebie i przysługuje Ci wynagrodzenie od jego zakupów.

Friends bonus

Friends bonus wypłaca prowizje 5% do 10 poziomu poleconych. Prowizje pochodzą z pakietów opisanych we wstępnej części artykułu. Tak działają matryce trójkowe.

futurenet plan marketingowy

Matching bonus

Ta premia naliczana jest w oparciu o dochody Twoich bezpośrednich partnerów bez względu na to w którym miejscu matrycy się znajdują. Prowizja z sześciu matryc osobno: 10$, 25$, 50$, 100$, 500$ i 1000$

Od zarobków wygenerowanych w friends bonus każdej osobiście zaproszonej osoby otrzymujesz premię od 10% do 50%. Jej wysokość zależy od posiadanego pakietu.

Leader bonus

W tym przypadku otrzymujesz dochód z całej swojej struktury od pierwszego poziomu w głąb. Bez ograniczeń. Prowizja wynosi od 1% do 7%. Wysokość tej premii zależy od spełnienia kwalifikacji. Pobierz pełny plan marketingowy FutureNet.

Płatności

futurenet procesory płatnicze

Wpłat i wypłat możesz dokonywać za pomocą wymienionych procesorów płatniczych, przelewem bankowym oraz przez system DotPay i Sofort. Do dyspozycji są też specjalne kody FutureNet.

Na szczególną uwagę zasługuje możliwość wyboru płatności w walucie Bitcoin. Według mnie jest to najlepsza forma przeprowadzania transakcji. Szybko, sprawnie, bez zbędnych pytań i problemów. >>> Chcę dołączyć do zespołu

 

Najważniejsze zakładki konta FutureNet

Opcje

futurenet konto

Ta zakładka znajduje się w prawym górnym rogu. Możesz edytować swój profil, dodać zdjęcia, zmienić hasło, sprawdzić kto jest Twoim sponsorem ( jeśli jeszcze nie wiesz:), tu także znajdziesz swój link partnerski.

Masz możliwość zabezpieczenia konta hasłem jednorazowym. Jeśli ją skonfigurujesz, aby się zalogować będziesz musiał wpisać kod, który otrzymasz smsem na swój numer telefonu. Ta procedura utrudnia osobom niepowołanym dostęp do Twojego konta.

Twój biznes
futurenet biznes

Twój biznes

W tym miejscu możesz przejść do wyboru pakietu w FutureNet (dzięki temu zajmiesz miejsce w matrycy trójkowej), lub zalogować się na konto FutureAdPro.

FutureAdPro to system reklamowy działający w oparciu o model revshare. Możesz zarabiać bez polecania wykorzystując mechanizm procentu składanego. Ten temat wymaga bardziej obszernego opisu dlatego napisałem oddzielny artykuł:
http://gszymanski.pl/futureadpro-opinie-zarobki-poradnik/

Your team

Ta zakładka zawiera informacje o Twoich zarobkach i strukturze którą zbudowałeś. Widzisz wszystkie prowizje i źródło z jakiego pochodzą. Sprawdzisz też czy kwalifikujesz się do otrzymania matching bonus i leader bonus. W tym miejscu możesz zlecić wypłatę zgromadzonych środków.

futurenet zarobki

Masz podgląd na wszystkich partnerów. Podana jest data rejestracji, adres email, rodzaj pakietu oraz ilość osób, które dany partner zaprosił. Wszystko przejrzyste i czytelnie przedstawione.

Do pobrania

Tutaj znajdują się materiały pomocniczo – promocyjne. Grafiki, banery na stronę internetową, wizytówki, ulotki, prezentacje biznesowe i filmy instruktażowe. Elementy te dostępne są bezpłatnie, w kilku najpopularniejszych językach.

 

FutureNet dynamicznie się rozwija

Portal ma zasięg międzynarodowy. Do wyboru jest aż 23 języki, a ma być ich dużo więcej. Cały czas są wprowadzane zmiany, ułatwiające użytkownikom osiąganie dochodów i wykorzystywanie dostępnych narzędzi. Właściciele firmy są otwarci na ulepszenia i sugestie. Jest to dobry prognostyk na przyszłość.

Otwarcie biura w Indiach

Główna siedziba firmy mieści się we Wrocławiu. W lipcu bieżącego roku została otwarta filia w New Delhi. W najbliższej przyszłości na terenie Azji odbędzie się kilka eventów mających na celu wypromowanie marki FutureNet.

futurenet opiniefuturenet indie

Sklep firmowy

Wkrótce powstanie sklep internetowy z gadżetami firmowymi. Będzie można kupić koszulki, kubki, krawaty, parasolki i kto wie co jeszcze:)

Karty Mastercard

Karty na które będzie można wypłacać wynagrodzenie to chyba najbardziej wyczekiwana przez użytkowników zmiana. Byłby to duży krok na przód. Miejmy nadzieje, że firma jak najszybciej dopnie wszystkie szczegóły i korzystanie z kart stanie się rzeczywistością.

Wyszukiwarka produktów

Na początku listopada została uruchomiona wyszukiwarka produktów. Wyszukiwarka pozwala wybrać najbardziej korzystne oferty cenowe ze sklepów internetowych. Na chwilę obecną dostępnych jest ponad 300 milionów artykułów z różnych branż.

Dodatkowo możliwość wyszukiwania najtańszych przelotów i hoteli. Narzędzie jest dostępne z zewnątrz. Nie musisz być użytkownikiem Futurenet żeby korzystać z wyszukiwarki.

futurenet wyszukiwarka

Leasing samochodów i maszyn

W styczniu 2017 roku firma FutureNet poszerzyła swoją działalność o kolejny obszar. Wynajem długoterminowy pojazdów jest już dostępny: leasing. Samochody kupisz z 20% rabatem. Umowa jest zawierana na 36 miesięcy. Rata za BMW 518d wynosi tylko 1739 zł netto. Oferta przeznaczona jest dla wszystkich którzy zarejestrują się bezpłatnie na portalu FutureNet.

futurenet leasing

Podsumowanie

Projekt FutureNet prezentuje się naprawdę nieźle. Masa pracy została włożona, aby tak właśnie było. Dodatkowo całość podlega nieustannym zmianom i ulepszeniom. Rozwój widać na każdym kroku.

Połączenie portalu społecznościowego, marketingu sieciowego i revshare zaowocowało powstaniem machiny do generowania zysków z internetu. To świeży i bardzo dobry pomysł.

Moim zdaniem potencjał tego przedsięwzięcia jest duży i zdecydowanie warto w nim uczestniczyć. Decyzja o przystąpieniu może okazać się strzałem w dziesiątkę.

>>> Chcę założyć bezpłatne konto <<<

 


Jeśli uważasz, że artykuł jest wartościowy pozostaw komentarz i podziel się nim w mediach społecznościowych. Będzie to dla mnie nieoceniona pomoc i sygnał, że zmierzam w dobrą stronę. Dzięki:)

 • Ja jeszcze poczekam z rejestracją, nie lubię wchodzić w coś, do czego nie jestem do końca przekonana, mimo że prezentacja była ciekawa. Będę się przyglądać, jak to dalej się rozwija 🙂

  • Ja czekałem od 2014 roku:) Kolega mi proponował, ale podziękowałem. Potem trochę przypadkowo ponownie trafiłem na FutureNet. W panelu GoogleAnalytics pojawiła się informacja, że linki do mojego bloga są umieszczane na tym portalu. Odświeżyłem temat i postanowiłem się zarejestrować. Warto obserwować, moim zdaniem całość rozwija się w dobrym kierunku.

 • Przyglądnę się tej opcji, ale poki co podchodzę z dystansem 🙂

  • Również do nowości podchodzę z dystansem. Najpierw obserwuję, potem sprawdzam od środka czy rzeczywiście działa, a dopiero na końcu mogę coś na ten temat napisać lub ewentualnie komuś polecić:)

 • Gołębiewska Beata

  Bardzo podoba mi się Twój artykuł również jestem w tym
  programie i bardzo go sobie chwalę reklamuję w nim swój program partnerski i
  jednocześnie otrzymuję naliczenia za aktywność. Dzięki za pomocne informacje.

  • Bardzo proszę 🙂 FutureNet pozwala połączyć przyjemne z pożytecznym. Ciesze się, że również z tego korzystasz. Portal nabiera rozpędu. Mocno rozwija się za granicą. W najbliższym czasie ma być wprowadzony nowy layout strony.

   • Andrzej

    Pytanie konkretne, ile zarobiles od poczatku 2017 i jakim dokumentem potwierdzasz kwote do rocznego zeznania podatkowego?

 • Rzeczowo i konkretnie opisane, FutureNet nadal się rozpędza 🙂

  • Dokładnie, cały czas do przodu:) Coraz więcej osób dołącza. Matryce się zapełniają półautomatycznie dzięki FutureAdPro. Po ośmiu miesiącach od zarejestrowania mogę powiedzieć, że była to bardzo dobra decyzja.

 • Rusłan&Piotr

  Ładna piramidka finansowa.
  Pozdrawiamy
  Rusłan i Piotru

 • Emil Kołomański

  Również przyznam że ciekawy artykuł/blog nie wiem jak go sklasyfikować. Niedawno założyłem konto na FN i staram się rozgryźć najlepszą możliwość przyznam że zarabiania, potencjał widzę i szacunek dla twórców. Pozdrawiam

  • Dzięki za dobre słowo 🙂 Najlepsza możliwość to polecanie Future Net. Zyski za aktywność na portalu są dość niewielkie.

 • Jacek Łuczak

  Panie Grzegorzu, mam pewien dylemat. Zbyt pochopnie założyłem konto, i teraz chciałbym zmienić sponsora. Wiem że tego zrobić nie mozna a jedynym wyjściem jest likwidacja konta i ponowna rejstracja. Proszę mi powiedzieć co powinienem zmienić podczas ponownej rejstracji np emai, dane. Miło by było gdyby Pan mógł to zobrazować jakimś przykładam, załużmy że pierwsza rejstracja byłana przysłowiowego Jan Kowalski emai janek@wp.pl. A ja powinny wyglądać dane do ponownej rejstracji przez tego Pana 🙂 ?

  • Sprawa jest trochę zagmatwana bo w FutureNet można mieć wiele kont, natomiast w FutureAdPro można mieć tylko jedno konto z paczkami.

   Zarejestruj się ponownie w FutureNet. Możesz podać te same dane osobowe. Zmień tylko email i nazwę użytkownika.

   Ta sama osoba może mieć tutaj wiele kont po to aby zajmować więcej miejsc po wykupieniu matryc.

   Starego konta nie musisz kasować.

  • Łukasz Szymala

   Jacku zrobiłem tak P. Grzegorz.
   Mam 2 konta. Nie zmieniłem sponsora na tym samym koncie. Nawet nie zastanawiałem się czy tak się da.
   Stworzyłem nowo konto z innym loginem, hasłem i mailem od drugiego sponsora. I aby nie tracić ważnych paczek po prostu klikam na obu stronach. A team możesz budować na wybranym przez siebie koncie.

 • Kuba Koliński

  Czytając twój artykuł zauważyłem wiele dobrych stron. Co prawda na FN działam od paru miesięcy, ale to nigdy przedtem nie spotkałem tak dobrej firmy. Myślałem na początku po dwóch wpadkach z inwestycjami, że do trzech razy sztuka, jednak nie bylem tak przekonany i teraz po tym czasie spędzonym na FN okazuje się, że dobrze zrobiłem wchodząc w to. Oprócz tego, to właśnie Pana artykuł przeczytałem gdy zaczytałem i to ten tekst mnie zmotywował, dlatego postanowiłem się wypowiedzieć po tym jak mi wyszło 🙂 Pozdrawiam

 • Marek Kozłowski

  No i to się nazywa zaangażowanie w rozwój firmy przez samego prezesa 🙂 Myślałem, że oprócz tego, będzie w normalnym tempie się rozwijać, a tu takie mega fajne zaskoczenie, gdzie okazuje się, że tek naprawdę lecą z tematem jak burza 😉 Co jak co, ale za to duży szacun dla was 😀 Oby jak najwięcej nowości 🙂