Programy revenue share

Na tej stronie znajdziesz programy revenue share w których aktualnie działam. Systemy tego rodzaju umożliwiają podział zysku z reklam lub innych źródeł. Zysk ten jest dzielony pomiędzy użytkowników. Szczegółowy opis przeczytasz klikając w link pod wybranym programem.

Ponadprzeciętny zysk wiąże się z ponadprzeciętnym ryzykiem. Nie ma gwarancji zarobków. Jeśli oczekujesz gwarancji kup sobie toster. Dotyczy to tylko programów revenue share. Więcej na ten temat znajdziesz na dole strony.

Dla równowagi umieściłem też inne programy pozwalające zarabiać w internecie. Nie wymagają wkładu więc nic nie ryzykujesz. Stosowna informacja w opisie.

 


          Crypto Agent Bot

programy revenue share crypto agent botAbonament miesięczny: 0.03BTC       Ryzyko: Tak
Skuteczne i czytelne sygnały kupna i sprzedaży kryptowalut wysyłane na komunikator Telegram. Masz podaną nazwę kryptowaluty, kurs transakcji oraz rodzaj BUY/SELL. Co jakiś czas również przydatne wskazówki. Kilka sygnałów dziennie. Transakcje robisz samodzielnie na giełdzie lub możesz podłączyć bota przez API i zatwierdzać je przez telefon. Temat dla osób potrafiących korzystać z konta giełdowego oraz w miarę obeznanych z kryptowalutami. Oczywiście nie jest to program revenue share. Informacje wysyłam tylko na priv – zakładka o mnie w menu bloga.

 


   Exp Asset

programy revenue share exp assetNaliczenia dzienne: od 0.5% do 1.5%      Pakiety edukacyjne: od 100$       Ryzyko: Tak
Platforma edukacyjna o tematyce rynków kapitałowych. Wykupując jeden z pakietów masz możliwość obserwowania tradingu w czasie rzeczywistym. Codziennie otrzymujesz kilka możliwych scenariuszy na wybranym indeksie plus dostęp do webinarów. Naliczenia wypłacane w dni robocze. Plan marketingowy w formie binarki, 10% z obrotu słabszej grupy. Premia za bezpośrednio poleconych 8%. Płatności: Bitcoin i Litecoin. Twórcą projektu jest Patryk Krupiński. Osoba od wielu lat związana z rynkiem forex. Więcej informacji

 


          Odszkodowania 2.0

programy revenue share odszkodowaniaOdszkodowania za SPAM, który dostajesz na maila      Ryzyko: Nie
Nie jest to program revenue share. Temat jeszcze nie wystartował, ale wygląda na tyle obiecująco, że postanowiłem umieścić go w zestawieniu. Firma, która będzie uzyskiwać odszkodowania za mailowy spam. Wysyłasz zgłoszenie, a cała papierkowa robota z tym związana należy już do nich. Jeśli się uda dostaniesz pieniądze na konto bankowe. Pomysłodawcą jest Daniel Kubach, człowiek od lat związany z branżą odszkodowań. Panel i obsługa oczywiście po polsku. Wszystkie szczegóły znajdziesz tutaj

 


 BitConnect

programy revenue share bitconnectNaliczenia dzienne: zmienne około 1%      Wejście: od 100$      Ryzyko: Tak
Bitconnect posiada własną kryptowalutę o tej samej nazwie. Aktualnie trzynasta pozycja pod względem kapitalizacji w rankingu coinmarketcap. Bot obraca powierzoną kwotą. Zysk jest wypłacany codziennie. Zadeklarowana kwota powraca na koniec dlatego po skutecznym zakończeniu całego cyklu profit może wynieść nawet 30% miesięcznie. Płatności: Bitcoin, Bitcoin Cash i Bitconnect przeliczane po aktualnym kursie USD. Siedem poziomów poleconych. Walutę Bitconnect można kopać metodą POS. Zarejestruj się bezpłatnie

 


MLM Gateway

programy revenue share mlm gatewayDarmowe narzędzie do pozyskiwania poleconych      Ryzyko: Nie
MLM Gateway nie jest programem typu revshare. Na tym portalu znajdziesz ludzi działających w branży rekomendacji. Możesz nawiązywać kontakty wysyłajac zaproszenia do współpracy osobom z całego świata. Portal jest zaprojektowany w sposób uniemożliwiający otrzymywanie niechcianych wiadomości. Dodatkowo opcja zarabiania przyzwoitych prowizji. Są dwa poziomy poleconych. 35% z pierwszego poziomu i 6% z drugiego. Bardzo przyjemny i rozbudowany projekt. Nigdzie nie widziałem czegoś podobnego. Zobacz jak to działa

 


Future AdPro

programy revenue share futurea adproNaliczenia dzienne: 1%      Paczki reklamowe: 10$ 50$      Ryzyko: Tak
Future AdPro to projekt polski, który powoli wychodzi na pozycję lidera w branży revshare. Firma rozwija się na kilku płaszczyznach również poza internetem. Program revshare to tylko jeden z wielu elementów całości. Zapleczem systemu jest portal społecznościowy FutureNet. Firma oferuje również leasing samochodów i sprzętu. W najbliższej przyszłości ma powstać sieć kawiarni stacjonarnych FutureNet Coffee oraz kryptowaluta FuturoCoin. Wszystko zgrabnie połączone w jeden sprawnie pracujący system. Pełny opis tutaj

 


 

Prezentowane tu programy revenue share są powiązane z ryzykiem. Istnieje możliwość utraty wszystkich środków. Zysk nie jest gwarantowany przez firmę. Ja również takiej gwarancji nie daję. Dlatego przed przystąpieniem dokonaj analizy własnej sytuacji finansowej. Dokładnie wszytko przeczytaj i przemyśl.

Odradzam podejmowanie działań w którymkolwiek z wymienionych programów revenue share bez uprzedniej rozmowy z właścicielami i bez wizyty w siedzibie firmy. W celu wyjaśnienia wątpliwości zalecam konsultację z profesjonalnym doradcą finansowym i księgowym.

Materiały prezentowane na tej i innych powiązanych stronach oraz w mailach ode mnie mają charakter informacyjny. Korzystasz z nich na własną odpowiedzialność. Nie podejmuj decyzji finansowych w oparciu o te informacje bez uprzedniej samodzielnej analizy.

Rejestrując się w którymkolwiek programie revenue share rozumiesz i akceptujesz powyższe informacje oraz zrzekasz się jakichkolwiek roszczeń osobistych, finansowych i prawnych w stosunku do mnie.