Programy revenue share

Na tej stronie znajdziesz programy revenue share w których aktualnie działam. Systemy tego rodzaju umożliwiają podział zysku z reklam lub innych źródeł. Zysk ten jest dzielony pomiędzy użytkowników. Szczegółowy opis przeczytasz klikając w link pod wybranym programem.

Jeśli widzisz to pierwszy raz nie wszystko może być dla Ciebie zrozumiałe. Zawsze tak jest gdy poznajemy coś nowego. Wystarczy kilka dni aby opanować zasady i wdrożyć się w temat.


     Exp Asset

programy revenue share exp assetNaliczenia dzienne: od 0.5% do 1.5%      Pakiety edukacyjne: od 100$
Platforma edukacyjna o tematyce rynków kapitałowych. Wykupując jeden z pakietów masz możliwość obserwowania tradingu w czasie rzeczywistym. Codziennie otrzymujesz kilka możliwych scenariuszy na wybranym indeksie plus dostęp do webinarów. Naliczenia wypłacane w dni robocze. Plan marketingowy w formie binarki, 10% z obrotu słabszej grupy. Premia za bezpośrednio poleconych 8%. Płatności w walucie Bitcoin. Twórcą projektu jest Patryk Krupiński. Osoba od wielu lat związana z rynkiem forex. Chcę Więcej Informacji

 


Trade Coin Club

Naliczenia dzienne: zmienne około 0.7%      Pakiety: od 0.01 BTC
TradeCoinClub działa na rynku kryptowalut. Generuje dochody opierając się na arbitrażu czyli różnicy cen występującej na różnych giełdach. Program jest dopracowany i ma rozsądny plan wynagrodzeń z limitami. Właściciel jest osobą z sukcesami i zapleczem finansowym. Możesz zarabiać z dziennych naliczeń. Jest też binarka oraz matryce i bonusy. Płatności tylko w walucie Bitcoin. Program rozwija się na całym świecie. Dołączyło już kilka znanych w marketingu rekomendacyjnym nazwisk. Temat godny uwagi Chcę Dołączyć

 


MLM Gateway

programy revenue share mlm gatewayNarzędzie do pozyskiwania poleconych
MLM Gateway nie jest programem typu revshare. Na tym portalu znajdziesz ludzi działających w branży rekomendacji. Możesz nawiązywać kontakty wysyłajac zaproszenia do współpracy osobom z całego świata. Portal jest zaprojektowany w sposób uniemożliwiający otrzymywanie niechcianych wiadomości. Dodatkowo opcja zarabiania przyzwoitych prowizji. Są dwa poziomy poleconych. 35% z pierwszego poziomu i 6% z drugiego. Bardzo przyjemny i rozbudowany projekt. Nigdzie nie widziałem czegoś podobnego Chcę Więcej Informacji

 


Future AdPro

programy revenue share futurea adproNaliczenia dzienne: 1%      Paczki reklamowe: 10$ 50$
Future AdPro to projekt polski, który powoli wychodzi na pozycję lidera w branży revshare. Firma rozwija się na kilku płaszczyznach również poza internetem. Program revshare to tylko jeden z wielu elementów całości. Zapleczem systemu jest portal społecznościowy FutureNet. Firma oferuje również leasing samochodów i sprzętu. W najbliższej przyszłości ma powstać sieć kawiarni stacjonarnych FutureNet Coffee oraz kryptowaluta FuturoCoin. Wszystko zgrabnie połączone w jeden sprawnie pracujący system Chcę Więcej Informacji

 


 

Prezentowane tu programy revenue share są powiązane z ryzykiem. Istnieje możliwość utraty wszystkich środków. Zysk nie jest gwarantowany przez firmę. Ja również takiej gwarancji nie daję. Dlatego przed przystąpieniem dokonaj analizy własnej sytuacji finansowej. Dokładnie wszytko przeczytaj i przemyśl.

Odradzam podejmowanie działań w którymkolwiek z wymienionych programów bez uprzedniej rozmowy z właścicielami i bez wizyty w siedzibie firmy. W celu wyjaśnienia wątpliwości zalecam konsultację z profesjonalnym doradcą finansowym i księgowym.

Materiały prezentowane na tej i innych powiązanych stronach oraz w mailach ode mnie mają charakter informacyjny. Korzystasz z nich na własną odpowiedzialność. Nie podejmuj decyzji finansowych w oparciu o te informacje bez uprzedniej samodzielnej analizy.

Rejestrując się w którymkolwiek programie revenue share rozumiesz i akceptujesz powyższe informacje oraz zrzekasz się jakichkolwiek roszczeń osobistych, finansowych i prawnych w stosunku do mnie.