Crypto Agent Bot – Sygnały kryptowalutowe

crypto agent botCrypto Agent Bot pomoże Ci generować zarobki na rynku kryptowalut. Nazwa może być odrobinę myląca. Nie jest to bot, którego podłączasz do giełdy by handlował automatycznie wedle wcześniej zadanych wytycznych.

Crypto Agent Bot to aplikacja współpracująca z komunikatorem Telegram. Jako zarejestrowany użytkownik będziesz otrzymywał wyselekcjonowane krypto sygnały kupna i sprzedaży altcoinów.

Nie jest to automat. Transakcje trzeba wprowadzać lub zatwierdzać ręcznie. Masz zatem pełną kontrolę nad tym co się dzieje.

Crypto Agent Bot

Crypto Agent Bota prowadzi zespół osób mających doświadczenie w handlu kryptowalutami. Na podstawie szczegółowych analiz typowane są coiny z potencjałem na wzrost i zysk.

Sygnały przesyłane są w dogodnym momencie. Kiedy cena jest niska lub zaczyna się wzrost. Informacje otrzymujesz w dzień, czyli zgodnie z czasem europejskim.

Sygnały kryptowalutowe

Krypto sygnały dotyczą altcoinów dostępnych na giełdach Bittrex i Poloniex. Bota można też połączyć z tymi giełdami za pomocą API, ale nie jest to warunek konieczny.

Zazwyczaj są to sygnały krótkoterminowe, ale zdarzają się też średnio i długoterminowe. Dodatkowo przydatne wskazówki i komentarze na temat obecnej sytuacji na rynku.

Przykładowy sygnał kupna

Decred (DCR) Buy price 0.00349999 And Hold
(Use 2-3% from BTC balance)

Na komunikator Telegram otrzymujesz krótki i czytelny tekstowy sygnał kupna. Jest nazwa coina, cena zakupu oraz cena wyrażona w BTC.

Przykładowy sygnał sprzedaży

Decred (DCR) Profit now +19%
Sell Now

Tak samo jeśli chodzi o sprzedaż. Podana jest informacja, że w danym momencie coin osiągnął 19% zysku i rekomendowane jest zamknięcie pozycji.

Prezentowana skuteczność jest przykładowa i nie gwarantowana. Przeszłe wyniki nigdy nie gwarantują przyszłych. Na wykresie wygląda to jak poniżej:
crypto agent bot zarobki

Czas osiągnięcia zysku z danego sygnału jest różny. Czasem trzeba poczekać kilka godzin innym razem kilkadziesiąt dni.

Bot daje sygnały dobrej jakości. Wahania kursu proponowanych coinów są naturalne. Zmiana ceny w granicach normalnej zmienności rynku. Nie jest to grupa typu pump and dump.

Korzystanie z Crypto Agent Bota jest płatne. Płatność tylko w BTC. Obowiązują trzy rodzaje abonamentu. Poniższe wartości dolarowe przeliczane są na BTC według aktualnego kursu.

  • 1 miesiąc – 250 USD
  • 6 miesięcy – 1245 USD
  • 12 miesięcy – 1999 USD

Jeśli chcesz przez 30 dni wypróbować Crypto Agent Bota bezpłatnie skontaktuj się ze mną. Formularz znajdziesz w zakładce o mnie w menu bloga.

Strategia proponowana przez twórców bota polega na otwieraniu wielu pozycji za niewielką wartość dostępnego kapitału i zamykaniu ich w możliwie krótkim okresie czasu.

Aby takie działanie miało sens musisz mieć w obrocie minimum 0.2 BTC. Dzielisz to na 20 części i za taką wartość otwierasz pozycję według otrzymanego krypto sygnału.

Tym sposobem możesz codziennie otwierać dwie, trzy nowe pozycje i spokojnie czekać aż te otwarte wcześniej osiągną zysk. To oczywiście tylko przykład. Otrzymywane sygnały kryptowalutowe możesz wykorzystywać według własnego pomysłu.

Rejestracja w Crypto Agent Bot

Wbrew pozorom uruchomienie Crypto Agent Bota jest bardzo proste. Rejestracja składa się z dwóch krótkich etapów.

1) Komunikator Telegram – Instalacja

W pierwszej kolejności pobierz komunikator Telegram z oficjalnej strony: https://telegram.org/ zainstaluj na urządzeniach z których korzystasz.

Aby mieć pełną kontrolę użyj numeru telefonu do którego masz dostęp. Na podany numer telefonu przychodzi PIN służący do aktywowania i ewentualnego odzyskania konta.

Ważne: Po rejestracji ustaw nazwę użytkownika. Kliknij ikonę z trzema paskami w lewym górnym rogu, wybierz settings następnie user name.

2) Crypto Agent Bot – Rejestracja

WAŻNE: Aby rejestracja była możliwa musisz mieć zainstalowany komunikator Telegram. W przeciwnym razie link nie otworzy się poprawnie.

Zarejestruj się potem kliknij share my contact lub wpisz swój numer telefonu i zatwierdź klikając enter. Jeśli rejestracja przebiegnie jak należy pojawi się potwierdzająca informacja.

Opłata abonamentu

Po udanej rejestracji w panelu Crypto Agent Bot na dole powinno być widoczne menu główne. Jeśli tak się nie dzieje wpisz komendę /start w polu write a message.

crypto agent bot rejestracja

Kliknij finance. Zobaczysz menu płatności:

crypto agent bot zyski

Kliknij fill balance. Pojawi się kwota wyrażona w BTC. Przepisz ją poniżej w polu write a message i zatwierdź klikając enter.

Zobaczysz adres portfela i kod QR. Przelej otrzymaną wcześniej kwotę na podany adres portfela. Poczekaj aż transakcja otrzyma wymaganą ilość potwierdzeń i zostanie zatwierdzona. Jak wiesz zależy to od przepustowości sieci bitcoin w danym momencie.

Kwota powinna być widoczna w polu your balance nad menu głównym. Jeśli tak jest kliknij pay for package i wybierz długość abonamentu. Kwota może się odrobinę różnić od wcześniej przelewanej z uwagi na zmienność kursu USD/BTC. 

 

 

Uważaj na fałszywe konta

Crypto Agent Bot staje się coraz bardziej popularny. Pojawiają się nieuczciwi ludzie, którzy chcą to wykorzystać. Tworzą oni fałszywe konta i wyłudzają abonament. Użytkownik rejestruje się, dokonuje opłaty i w zamian nie otrzymuje nic.

Jedyną skuteczną metodą potwierdzenia autentyczności w przypadku komunikatora Telegram  jest nazwa użytkownika. Poniżej podaję prawidłowe nazwy:

 

@Crypto_AgentBot – Crypto Agent Bot

@Crypto_supportagent – Wsparcie techniczne

@BitPolyBot – Bit Poly Bot

 

Fałszywe konta są bardzo podobne do prawdziwych. Jest ta sama grafika, ten sam nagłówek. Podobna jest też sama nazwa użytkownika. Zazwyczaj różni się jedną literą lub myślnikiem w innym miejscu. Przy rejestracji łatwo się pomylić.

Wszystkie odnośniki na blogu są sprawdzone i poprawne

Crypto Agent Bot – Menu główne

Menu główne nie jest skomplikowane. Składa się z sześciu zakładek. Znajdziesz tam pomocne informacje i materiały.

Marketing

Crypto Agent Bot posiada program partnerski. Możesz otrzymywać wynagrodzenie z 10 poziomów. W zakładce marketing znajdziesz swoich poleconych i zarobki.

My status

W tej zakładce znajdziesz do kiedy ważny jest abonament. Widnieje do którego dnia będziesz otrzymywał krypto sygnały kupna i sprzedaży.

Support

Tutaj umieszczone są instrukcje konfiguracji, pełna prezentacja projektu, odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania oraz kontakt do supportu.

Finance

W tym miejscu możesz opłacić abonament oraz wypłacić zarobione prowizje. Możesz też zmienić adres portfela do wypłat.

Coins

Tutaj propozycje altcoinów z dużym potencjałem na wzrost w średnim i długim terminie. Co jakiś czas ta zakładka jest aktualizowana.

Bonus

Bonus przyznawany po zakupie rocznego abonamentu.

 


Integracja z kontem giełdowym

Jeśli chcesz przyspieszyć zawieranie transakcji możesz za pomocą API połączyć konto giełdowe z kolejnym botem Bit Poly.

Dzięki temu będziesz mógł zatwierdzać zlecenia z poziomu komunikatora Telegram bez konieczności logowania na giełdę. Jest to opcja dodatkowa, z której możesz ale nie musisz skorzystać.

1) W wyszukiwarkę komunikatora Telegram wpisz: @BitPolyBot (jest to nazwa użytkownika) i zainstaluj go. Bit Poly Bota możesz połączyć z giełdą Bittrex i Poloniex. Pokażę Ci jak to zrobić na przykładzie giełdy Bittrex.

crypto agent bot bit poly

 

2) Zaloguj się na giełdę Bittrex. Z górnego menu wybierz settings. Z zakładek po lewej stronie API keys. Zobaczysz panel do generowania kluczy API. Kliknij add new key. Odhacz trzy włączniki na pozycję on.

WAŻNE!
Ostatni włącznik withdraw powinien pozostać na pozycji off. Uniemożliwi to zlecenie wypłaty przez połączenie API i Twoje środki będą bezpieczne.

crypto agent bot bittrex

Aby zatwierdzić wpisz 6 cyfrowy PIN z aplikacji Google Authenticator i kliknij update keys.

 

Jeśli Twoje konto giełdowe nie jest zabezpieczone aplikacją Google zobacz jak to zrobić ➙ https://gszymanski.pl/jak-zabezpieczyc-kryptowaluty-bitcoin/

 

Klucz API powinien zostać wygenerowany:

crypto agent bot konfiguracja

 

3) Przejdź do Bit Poly Bota. Kliknij settings, potem bittrex. Skopiuj wcześniej wygenerowany na giełdzie klucz (kod key), wklej go we wskazanym miejscu i kliknij enter.

Następnie skopiuj drugi wygenerowany na giełdzie klucz (kod secret) i również wklej we wskazanym miejscu. Zatwierdź klikając enter.

crypto agent bot skuteczność

Koniec. Teraz będziesz mógł zatwierdzać transakcje jednym kliknięciem. Otrzymujesz sygnał z przyciskiem pozwalającym na zatwierdzenie:

crypto agent bot opinie

Po kliknięciu buy instant na podłączonym przez API koncie giełdowym zakupiony zostanie coin RLC po aktualnym kursie.

Wartość transakcji to 2% bitcoinów znajdujących się na koncie giełdowym. Zostanie również otwarte zlecenie take profit 10%. Jeśli cena urośnie o 10% coin zostanie sprzedany.

Dodatkowo za pomocą Bit Poly Bota możesz zarządzać swoim kontem giełdowym. Widać wszystkie kupione coiny i ile procent pozostało do osiągnięcia ustawionego targetu.

W najbliższym czasie Bit Poly Bota będzie można podłączyć do ➙ giełdy Binance. Wpis zostanie uaktualniony o instrukcję jak to zrobić.

 


Reasumując:

  • Telegram – ogólny komunikator
  • Crypto Agent Bot – sygnały kryptowalutowe – ręcznie wprowadzasz transakcje
  • Bit Poly Bot – Integracja z giełdą – transakcje zatwierdzasz przyciskiem (dodatek)

Moja opinia

Korzystanie z Crypto Agent Bota pozwala zaoszczędzić dużą ilość czasu, potrzebnego do śledzenia wykresów i newsów ze świata kryptowalut co jest niezbędne aby samodzielnie typować coiny z potencjałem na wzrost.

W mojej opinii zespół tworzący Crypto Agent Bota spisuje się bardzo dobrze. Sygnały kryptowalutowe są przesyłane w odpowiednim momencie oraz w zrozumiały sposób.

Jak do tej pory narzędzie to działa sprawnie, a krypto sygnały pozwalają osiągać korzyści. Pamiętaj jednak, że nie ma tu gwarancji zysków, a proponowane typy nie zawsze mogą się sprawdzić.

 

Rynek kryptowalut charakteryzuje się bardzo dużą dynamiką. Istnieje wysokie ryzyko utraty dużej część kapitału w szybkim czasie. Miej to na uwadze angażując własne środki.

Przeznaczaj kwoty, których ewentualna utrata nie spowoduje problemów finansowych i pod żadnym pozorem nie zaciągaj na ten cel kredytów.

 


Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *