Ryzyko

Ostrzeżenie o ryzyku

Rynek kryptowalutowy charakteryzuje się bardzo dużą dynamiką. Występują tu duże wahania kursów w krótkim czasie. Istnieje wysokie ryzyko bezpowrotnej utraty całości kapitału.

Oprócz ryzyka kursowego istnieje również ryzyko upadku i niewypłacalności giełd kryptowalutowych na których zdeponowane są środki.

Dlatego przed podjęciem działań zdobądź jak najwięcej informacji na ten temat. Dokonaj analizy własnej sytuacji finansowej. Dokładnie wszytko przeczytaj i przemyśl.

Odradzam podejmowanie działań na rynku kryptowalutowym bez uprzedniej solidnej edukacji w tym zakresie. W celu wyjaśnienia wątpliwości zalecam konsultację z profesjonalnym doradcą finansowym i księgowym.

Zdecydowanie odradzam korzystanie z kredytów w celu zainwestowania w bitcoin lub inne kryptowaluty środków w ten sposób pozyskanych.

Nie jestem doradcą finansowym. Materiały prezentowane na tej i innych powiązanych stronach oraz w mailach ode mnie mają charakter informacyjny i edukacyjny. Są wyrazem moich subiektywnych poglądów, które nie zawsze muszą okazać się trafne.

Z informacji zawartych na blogu korzystasz na własną odpowiedzialność. Nie podejmuj decyzji finansowych w oparciu o te informacje bez uprzedniej samodzielnej analizy.

Korzystając z tego bloga oraz innych materiałów ode mnie otrzymanych rozumiesz i akceptujesz powyższe informacje oraz zrzekasz się jakichkolwiek roszczeń osobistych, finansowych i prawnych w stosunku do mnie.

Wszelkie informacje oraz opinie zawarte na tej stronie i innych powiązanych materiałach nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715).