Top

Współpraca

mlm współpraca
Grzegorz Szymański

Propozycja przeznaczona jest dla osób posiadających strony lub sklepy internetowe generujące minimum 500 wejść dziennie.

Tematyka: kosmetyki, suplementy, sport, ekologia, e-commerce, zdrowie, portale dla kobiet, zarabianie w internecie, afiliacja, programy partnerskie.

Zarabiasz zawsze gdy raz zarejestrowany klient złoży zamówienie. Otrzymasz prowizję od każdego zakupu klienta, a nie jednorazowo.

Bazujemy na ofertach płacących cykliczną prowizję. Zapewnia to dużo lepsze zyski niż jednorazowa sprzedaż, czy wyświetlanie reklam AdSense.

>>  sprawdź rezultaty

Dodatkowe zyski dla sklepów

Jeśli prowadzisz własny sklep internetowy możesz poszerzyć asortyment dodając pasujące do Twojej branży produkty. Nie musisz ich kupować, magazynować czy wysyłać.

Stabilna współpraca

Sklepy, które rekomendujemy istnieją minimum 10 lat, niektóre znacznie dłużej. Masz pewność, że to co wypracujesz nie zniknie jutro. Każdy z nich ma odział firmy i magazyny w Polsce.

Dożywotnia prowizja

Pozyskany klient jest na stałe przypisany do Twojego konta. Jeśli kupi coś jednorazowo lub będzie kupował cyklicznie, na przykład co miesiąc, za każde jego zamówienie otrzymasz prowizję. Wynagrodzenie otrzymujesz nawet gdy przestaniesz promować dany produkt.

Automatyzacja działań

Przyjmowanie zamówień, wysyłka produktów, reklamacje – cała obsługa sprzedaży leży po stronie partnera. Twoim zadaniem jest tylko skierowanie klienta do sklepu przez link partnerski.

Kumulacja dochodów

Zamówienia stałych i nowych klientów sumują się, a wraz z nim rosną Twoje dochody. Praca którą wykonałeś w przeszłości profituje. Nie zaczynasz każdego miesiąca od zera.

Nasz model pozwala zbudować źródło stale płynących dochodów, ponieważ z raz wykonanej pracy czerpiesz korzyści cały czas.

>> Przejdź do zakładki kontakt jeśli masz pytania. Opcjonalnie możesz wysłać adresy swoich portali. Sprawdzimy je i odpowiemy czy się nadają. W kolejnym kroku wyślemy instrukcję i pomożemy przygotować portale by osiągały wysoką konwersję.

Czy skuteczna działalność w tym modelu jest możliwa? Poniżej znajdziesz odpowiedź. Screeny można łatwo podrobić dlatego zamieściliśmy zdjęcia. Są mało wyraźne, ale masz pewność, że nie są to fałszywki pobrane z internetu lub przerabiane. Usunęliśmy dane umożliwiające identyfikację i wysokość zarobków. Widoczna jest liczba poleconych osób lub złożonych zamówień.

3741 poleconych osób

3471 poleconych

1900 poleconych osób

1900 poleconych osób

940 opłaconych zamówień

940 zamówień