Top
S7 medical company

S7 Medical Company abonamenty medyczne – opinie, praca, zarobki

Wartość rynku usług medycznych w Polsce przekroczyła okrągłą sumę 100 miliardów złotych. Jak z tego tortu wykroić duży kawałek dla siebie? W tym artykule przekaże Ci informacje dotyczące współpracy z firmą S7 Medical Company (obecnie S7 Health) sprzedającej abonamenty medyczne. Temat dotyczy prywatnej opieki zdrowotnej w ramach usługi abonamentowej.

Branża medyczna Ryba osiąga rozmiar proporcjonalny do wielkości zbiornika w którym żyje. Im większy zbiornik tym większa wielkość tejże ryby. Z tego samego powodu wielkość branży, w której działasz ma znaczenie. Jeśli branża jest duża zapewnia duży potencjał wzrostu, jeśli jest mała również możliwość wzrostu są małe. Branża spożywcza generuje olbrzymie obroty.

Dlatego do tak olbrzymich rozmiarów urosła znana wszystkim sieć Biedronka. Po prostu miała gdzie się rozwinąć. Wielkość to jeden z elementów układanki. Dodatkowo należy zdefiniować problemy występujące w danej branży, a następnie zaproponować sposób ich rozwiązania.

Co jest największym problemem pacjentów Narodowego Funduszu Zdrowia? Utrudnienia w dostępie do lekarzy i badań. Taka jest opinia wielu osób. Na wizytę u specjalisty, czy wykonanie zabiegu ludzie czekają po kilka miesięcy, a w skrajnych przypadkach nawet kilka lat. Można rozwiązać te problemy oferując abonamenty medyczne S7.

Abonamenty medyczne S7 Medical Company

S7 Medical Company oferuje abonamenty medyczne rozwiązujące problem kolejek do lekarzy. Średnia długość życia z każdym rokiem ulega wydłużeniu. Stajemy się coraz bardziej zamożni i wygodni.

Siłą rzeczy przybywa ludzi potrzebujących opieki medycznej na przyzwoitym poziomie. Powiększająca się ilość potencjalnych klientów, a także wielkość całej branży stwarza perspektywę rozwoju i daje możliwość zarobienia odpowiednich pieniędzy.

Praca z wykorzystaniem dźwigni

Dowiedziałeś się już w jakiej branży warto działać. Teraz trzeba się zastanowić jakie mechanizmy zastosować, abyś mógł osiągać dochody. Możesz posłużyć się tak zwaną dźwignią. A konkretnie dźwignią w postaci pracy wielu ludzi. To znakomity sposób jeśli nie posiadasz kapitału lub nie chcesz angażować się w kredyty.

W momencie gdy czytasz te słowa wiele osób wykorzystuje zasadę dźwigni w praktyce. Ma ona zastosowanie zwłaszcza przy tworzeniu dużych wymagających czasu projektów. Pozwól, że dla lepszego zobrazowania znów posłużę się przykładem.

Wyobraź sobie że trzeba zbudować Stadion Narodowy. Do tej pracy wydelegowano cały niezbędny sprzęt i tylko jedną osobę. Ile czasu zajmie jednej osobie zbudowanie Stadionu Narodowego? 100-200 lat? Co się stanie jeśli zastosujemy zasadę dźwigni w postaci współpracy wielu ludzi? Do pracy wydelegowano cały niezbędny sprzęt i 1000 osób. Ile czasu zajmie im zbudowanie Stadionu Narodowego? 2-3 lata.

Nie trzeba być geniuszem, aby zauważyć porażającą różnicę w wydajności, prawda? Wniosek: Chcąc zbudować duży i stabilny dochód zaangażuj zespół ludzi. Działanie w pojedynkę zajmie masę czasu i będzie o wiele trudniejsze. Współpracując z S7 Medical Company możesz stworzyć zespół partnerów. Każdy abonament medyczny sprzedany w ramach zespołu skutkuje prowizją dla Ciebie. W dalszej części artykułu przedstawię na przykładach jaki potencjał się za tym kryje.

Abonamenty medyczne S7 jako regularne, pasywne zarobki

Już wiesz, że wybór odpowiedniej branży i zastosowanie zasady dźwigni zapewnią odpowiednią wysokość zarobków. Natomiast ich stabilność i trwałość daje produkt abonamentowy, taki jak abonamenty medyczne S7. Zwróć uwagę, że wiele dużych firm zarówno polskich jak i zagranicznych zbudowało swoją pozycję w oparciu o różnego rodzaju abonamenty. Mam tu na myśli przedsiębiorstwa z branży telekomunikacyjnej, energetycznej i te produkujące oprogramowanie.

Ten mechanizm może przynosić zarobki również Tobie. Współpracując z S7 Medical Company od każdego sprzedanego abonamentu medycznego otrzymujesz wynagrodzenie co miesiąc, tak długo jak klient opłaca składkę. Raz pozyskany klient wynagrodzenie co miesiąc, nawet przez kilka lat. To jest prawdziwy przychód pasywny.

Posiadacz pakietu nie musi stać w kolejce do lekarza. Po prostu dzwoni na infolinię i umawia się na pasujący mu dzień i godzinę. Przywilejów płynących z posiadania prywatnego abonamentu medycznego jest sporo i znacząco poprawiają one komfort życia.

Zarobki w S7 Medical Company

S7 Medical Company to branża medyczna, dźwignia i produkt w postaci abonamentów medycznych. Połączenie tych trzech elementów pozwoli Ci generować przyzwoite i stabilne zarobki. Wynagrodzenie otrzymujesz za każdym razem gdy klient (pozyskany przez ciebie lub któregoś z partnerów) opłaca składkę. Każdy sprzedany abonament ma przypisaną wartość punktową.

Opcją dodatkową w S7 Medical Company jest zbudowanie i prowadzenie zespołu przedstawicieli handlowych. Sprawdź co to jest MLM. Wszystkie sprzedane w Twojej grupie abonamenty medyczne sumują się i od zsumowanej wartości jest naliczana prowizja. Im większa sprzedaż tym wyższa prowizja.

Praca w MLM ma olbrzymią zaletę. Raz uruchomiony system przynoszący dochód przez długi czas. Nie sądzisz, że jest to godne uwagi? Czy wykonując obecne zajęcie masz takie możliwości?

 • Premia samochodowa – oprócz przedstawionej powyżej prowizji przysługuje Ci również premia samochodowa. Jeśli spełnisz wymagania dotyczące ilości sprzedanych abonamentów medycznych otrzymasz dopłatę na pokrycie kosztu raty leasingowej Twojego samochodu. Oczywiście w każdym miesiącu, gdy spełniasz podaną kwalifikację.

Musisz pamiętać o jednym. Wysokie zarobki można wypracować jedynie aktywną i systematyczną pracą. Mylisz się sądząc, że wystarczy się zapisać, a potem oczekiwać przelewów na konto. W biznesie MLM, jak w każdym z resztą, pieniądze nie biorą się znikąd tylko ze sprzedaży produktu. Nie ma sprzedaży, nie ma pieniędzy. To brutalne, ale prawdziwe.

Zarobki znacznie przewyższające średnią krajową, a nawet pozwalające osiągnąć finansowa niezależność są możliwe w wyniku wytrwałego, mądrego działania i powiększania zakresu kompetencji. Sprzedaż abonamentów medycznych S7 Medical Company nie jest dla ludzi szukających łatwego i szybkiego zysku.

Jakie opinie zbiera S7 Medical Company?

Jeśli jesteś w tej nielicznej grupie szczęśliwców posiadających za dużo pieniędzy to mogę Ci tylko pogratulować. Jeśli tak nie jest to może warto zatrzymać się na chwilę i przeanalizować swoje dotychczasowe decyzje oraz opinie którymi się kierowałeś. Rozsądniej jest mieć 1% z pracy 1000 osób niż 100% z pracy własnej. Każdy to rozumie.

Pytanie, czy każdy ma możliwość działać zgodnie z tą zasadą? Czy twoje obecne zajęcie pozwala Ci na to? Gdzie znajdziesz się za 5 lat jeśli wciąż będziesz robił to co robisz teraz? Będziesz dokładnie tu gdzie jesteś teraz. Nie zrobisz kroku na przód. Twoja sytuacja finansowa nie ulegnie poprawie. To opinia granicząca z pewnością.

Oferowanie abonamentów medycznych S7 Medical Company wymaga zaangażowania i nauki nowych umiejętności. Pomyśl przez chwilę co by było, gdyby jednak Ci się udało? Czy Twoje życie zmieniłoby się na lepsze? Rozwiązanie problemu z niedoborem pieniędzy. Brak przymusu codziennego chodzenia do pracy. Wolny czas na realizację pasji i marzeń. Wolność i możliwość decydowania o samym sobie. Rozkwit osobowości, pozytywna przemiana.

Przedstawiłem pewien sposób myślenia i kierunek działania. Przedstawiłem też maszynę, która raz wprawiona w ruch i rozpędzona będzie generować zarobki przez długi czas. Są to moje opinie na temat S7 Medical Company, firmy MLM sprzedającej abonamenty medyczne.

Umiejętności i doświadczenie zdobywał w czołowych polskich agencjach SEO. Uczestniczył w działaniach promocyjnych realizowanych dla liderów rynku e-commerce z różnych branż. Specjalista od content marketingu oraz pozycjonowania. Z zamiłowania twórca grafiki artystycznej.

Comments

 • Dominika Z.K.

  Czarna magia to dla mnie wszystko i zawrót głowy 😉

  • Tak jest zazwyczaj gdy przypatrujemy się czemuś po raz pierwszy. Na początku wszystko jest trudne, ale potem staje się łatwe i zrozumiałe.

 • Przemysław Piątek

  ciekawy opis

 • Jagodowa Mama

  Fajna sprawa, tylko mało kogo stać na takie abonamenty, zwłaszcza emerytów, którzy najwięcej by z tego korzystali 🙁

  • Najtańszy pakiet kosztuje 65zł. Jedna wizyta prywatna bardzo często kosztuje więcej, więc myślę że cena jest przystępna:)

  • niedzwiedziembyc.pl

   zgadzam się:) dla ludzi z terenów gdzie są placówki wydaje się to bardzo zacna opcja:)

 • fratul

  Usługi medyczne w sieci Polmed super organizowane. Korzystam. Wielki minus: brak kolejek – nie ma z kim ponarzekać na rząd i publiczną służbę zdrowia i obwinić za swoje porażki Żydów i Masonów. Ale panel przedstawiciela w S7 do d… s7health już z pół roku martwa. Strona rejestracyjna klientów nie działa. Narzuca tylko pakiet promocyjny. Nie ma możliwości przejścia na rejestrację innych pakietów. Informatyk prowadzący stronę pewnie zatrudniony wg. klucza nepotyzmu znajomy znajomych, ale kompetencje zerowe. Nie polecam mlm-owcom współpracy. Szkoda nerwów próbować niedorobionej strony

 • fratul

  Zwracam honor informatykowi S7. Dzisiaj zauważyłem że strona s7health ożyła! Pokazuje rodzaje pakietów.

  • Może wystąpiły małe problemy techniczne. Grunt, że już wszystko działa.

 • Adam Fatyga

  Widzę pewien problem w tym całym systemie.
  Mianowicie, żeby sprzedawać umowy albo zatrudniać ludzi, musimy posiadać działalność gospodarczą.
  Działalność do co najmniej 600zł kosztów miesięcznie
  Więc żeby w pierwszym miesiącu wyjść na zero (ZERO) to musimy sprzedać około 25 umów.
  Jedna umowa dziennie to za mało (dni robocze) żeby dokonać takich opłat, nie mówiąc o zarobku.
  Tylko to u mnie stoi na drodze, żeby dalej interesować się tym tematem.

  • Jest możliwość działania na zasadach umowy zlecenia.

  • Adam Fatyga

   A o dzieło? Bo taka mnie najbardziej interesuje.

  • W grę wchodzi działalność gospodarcza lub umowa zlecenie.

 • Jagoda

  Witam. Mam pytanie, kiedyś znajomy był przedstawicielem w S7 niestety kontakt nasz się urwał a chciałabym wiedzieć jak zacząć pracę w S7? szukałam na stronie i nie znalazłam żadnych informacji.

  • Napisz mi wiadomość na priv. W zakładce o mnie jest formularz do przesłania maila. Podam Ci kontakt do kompetentnej osoby, która zajmuje się S7

Post a Comment