Top
s7 pakiety medyczne

S7 Health (Play) pakiety medyczne, czyli abonamentowy MLM

Ten wpis zmieni Twój sposób postrzegania marketingu wielopoziomowego. Przekaże Ci informacje dotyczące S7 Health (obecnie S7 Play), czyli biznesu MLM funkcjonującego w branży medycznej. Przedstawię firmę S7 Health sprzedającą pakiety medyczne. Trafiłeś na ten artykuł ponieważ masz styczność z marketingiem sieciowym. Dlatego nie będę owijał w bawełnę.

Oszczędzę też frazesów, które słyszałeś 100 razy. Otrzymasz rzetelną i wyczerpującą analizę. Nie przeczytasz o legendzie marketingowej produktu, ani o tym że to właśnie moja firma jest jedyną i najlepszą. Podam konkretne powody przemawiające za biznesem MLM w branży medycznej.

Potrzebujesz stałych zysków? – sprawdź na czym zarabiamy
 • tylko przetestowane rozwiązania
 • pełne wsparcie i pomoc od nas

Przeczytaj artykuł prezentujący pakiety medyczne S7 Health (dawniej S7 Medical Company). Kilka minut, które na to poświęcisz to bardzo dobra inwestycja Twojego czasu. Nie zamierzam szkalować konkurencyjnych firm. Ten materiał potraktuj jako punkt odniesienia do tego co już znasz. Kiedy dojdziesz do wniosku, że mój sposób myślenia jest zbieżny z Twoim, możemy zagrać w jednej drużynie. W tym lub w innych projektach.

Pakiety medyczne S7 Health to rynek z potencjałem

Wartość rynku medycznego w Polsce szacowana jest na ponad 100 mld zł. Dla porównania rynek piwa – 15 mld zł. Dlaczego to jest istotne w odniesieniu do S7 Health oferującej pakiety medyczne? Posłużę się prostym przykładem ze świata zwierząt.

Wielkość ryby jest uzależniona do wielkości zbiornika, w którym żyje. Ten sam gatunek ryby żyjący w małym akwarium osiąga znacznie mniejsze rozmiary niż gdyby żył w wielkim oceanie. Adekwatna zasada funkcjonuje również w świecie biznesu. Im większa branża tym większa możliwości wzrostu i zarobku. Dlatego właśnie wielkość ma znaczenie.

Trend wzrostowy

Jeśli pod koniec lat 90 otworzyłbyś sklep z telefonami komórkowymi prawdopodobnie zarobiłbyś dużo pieniędzy. Rynek rósł szybko i był chłonny. Jeśli dziś otworzysz sklep z telefonami prawdopodobnie zbankrutujesz. Rynek rośnie wolno i jest już nasycony. Postępowanie zgodne z trendem wzrostowym jest rozsądne i ułatwia pracę. Działanie wbrew temu trendowi przypomina toczenie olbrzymiej kuli pod górę. S7 Health wpisuje się w trend wzrostowy na rynku pakietów medycznych.

Nasze społeczeństwo z jednej strony się starzeje, a z drugiej zamożnieje. Zapotrzebowanie na prywatną opiekę medyczną będzie rosło. Na pakiety medyczne S7 Health również. Tylko w 2015 roku rynek pakietów medycznych w Polsce urósł o rekordowe 32%. Dostrzegają go gracze dużego kalibru. PZU inwestuje w infrastrukturę ponieważ wie, że w najbliższym czasie będzie można na tym trendzie zarobić.

Nie ma znaczenia jak jesteś dobry jeśli funkcjonujesz na rynku, który się kurczy. Zarabiają Ci którzy działają zgodnie z trendem wzrostowym. Czy widzisz teraz olbrzymią przewagę płynącą z wyboru odpowiedniej branży i trendu w jakim się ona znajduje? Przyznasz, że jest to dla Ciebie świeże spojrzenie.

Szukasz dobrej firmy MLM? – zobacz z kim współpracujemy
 • wiarygodna marka z ugruntowaną pozycją na rynku
 • topowe produkty i najlepiej płacący plany wynagrodzeń

Produkt abonamentowy, czyli pakiety medyczne S7 Health

Pakiety medyczne S7 Health mają olbrzymią zaletę. W marketingu sieciowym często występuje problem polegający na tym, że duża grupa zarejestrowanych osób generuje bardzo małe obroty. Znasz to? Ludzie nie robią regularnych zakupów. Jak spowodować, aby każdy pozyskany klient kupował produkt co miesiąc? Duże firmy rozwiązały ten problem budując swoją pozycję w oparciu o różnego rodzaju abonamenty: Enea S.A, Tauron, RWE Stoen, Plus, Orange, T-mobile, Netia, Vectra, UPC, Multimedia Polska, PZU, AXA, Alianz, Metlife.

Coraz więcej firm oferuje możliwość korzystania z oprogramowania w ramach abonamentu. Microsoft już dawno wprowadził to rozwiązanie. Kluby fitness także z powodzeniem funkcjonują w omawianym modelu proponując klientom roczne abonamenty. Dlaczego takie działanie jest coraz bardziej widoczne? Odpowiedź jest prosta: Klient opłacający abonament powoduje stały przepływ pieniężny. W S7 Health stabilność i trwałość dochodów zapewnia produkt abonamentowy. To z niego płynie prawdziwy przychód pasywny.

Akceptacja rynkowa pakietów medycznych S7 Health i atrakcyjna cena

Jeśli oferujesz produkt, którego potrzebuje i poszukuje duża grupa ludzi siłą rzeczy będziesz częściej trafiał na osoby zainteresowane. Najbardziej pożądanym benefitem poza płacowym są pakiety medyczne. Wysoki poziom akceptacji rynkowej produktu przekłada się na skuteczność sprzedaży, a co za tym idzie na Twoje wynagrodzenie i rozwój struktury.

Ile razy słyszałeś od klientów, że Twoje produkty MLM są za drogie? Można poradzić sobie z tą obiekcją, ale najrozsądniej jest jej uniknąć. Oferta omawianych pakietów medycznych S7 Health nie odbiega od oferty konkurencji zarówno pod względem cenowym jak również zakresu świadczeń. Dzięki temu klient nie powie Ci, że cena jest za duża. Nie powie też, że podobny produkt kupi gdzie indziej za mniejsze pieniądze.

Pakiety medyczne S7 Health można sprzedawać firmom

Kolejnym problemem w network marketingu jest sytuacja, gdy skończy się lista z numerami telefonów. Jeśli Twoim klientem może być przedsiębiorstwo ten problem nie występuje. Nieograniczoną ilość kontaktów znajdziesz za pomocą wyszukiwarki Google. Firmie możesz sprzedać pakiety medyczne S7 Health w ilości hurtowej. Wykonujesz jedną transakcję otrzymujesz wielokrotną prowizję.

Wymienione czynniki mają niewiele wspólnego z nadużywaną w MLM legendą marketingową produktu. Zafundowałem Ci tylko konkrety. Spojrzenie na pakiety medyczne S7 Health z tej perspektywy pozwala dostrzec rzeczy, które w procesie sprzedaży są niezwykle istotne.

Chcesz zacząć działać w MLM? – poprowadzimy Cię krok po kroku
 • dostaniesz wsparcie najlepszych liderów w branży
 • otrzymasz plan działania zapewniający profity

Firma S7 Health (Play)

Od momentu powstania przedsiębiorstwo lub sektor przechodzi etapy rozwoju. W pierwszym okresie istnienia ryzyko jest duże. Jeśli dołączysz za wcześnie firma może zbankrutować, a Twoja praca w MLM pójdzie na marne. Jeśli natomiast dołączysz w fazie stabilizacji może się okazać, że jest za późno bo firma jest mocno rozpoznawalna, a rynek już nasycony.

Najbardziej korzystnym okresem na dołączenie do systemu MLM jest czas gwałtownego i agresywnego wzrostu, czyli faza momentum. W każdej branży jest podobnie. Ludzie, którzy zainwestowali w firmę Apple, gdy ta była w fazie momentum dziś są multimilionerami.

Obecnie Apple jest w fazie stabilizacji. Jeśli dziś kupisz akcje tej firmy jest mała szansa, że uczyni Cię to milionerem. Gdy wsiądziesz do pociągu jadącego 100km/h uzyskasz jego prędkość. Gdy wsiądziesz do pociągu jadącego 10km/h również zyskasz jego prędkość. Wejście w odpowiednim czasie to klucz. Dołącz do firmy MLM w fazie momentum, a jej pęd wpłynie na przyrost struktury.

Nagrody i opinie

 • Partner godny polecenia
 • Narodowy Program Medal Europejski Laureat XXV edycji
 • Orły Przedsiębiorczości debiut roku 2014
 • Rekomendacja i członkostwo Biznes Center Club
 • Proud of You I miejsce najlepsza usługa Mazowieckie

Pakiety medyczne S7 Health oferują olbrzymie możliwości

Powyżej przedstawiłem Ci szereg czynników przemawiających za rozpoczęciem biznesu MLM w ramach dystrybucji pakietów medycznych S7 Health. Wiesz już, że wielkość branży i jej odpowiedni trend mają duże znaczenie, ponieważ to od nich zależy rozmiar Twojej przyszłej organizacji. Wiesz również, że to nie legenda marketingowa produktu lecz odpowiednie jego cechy zapewniają powodzenie.

Cechy produktu

 • comiesięczny przepływ pieniężny
 • wysoka akceptacja rynkowa
 • konkurencyjna cena
 • możliwość hurtowej sprzedaży do firm

Te cechy powinien posiadać dobry produkt. Pomijam najwyższą jakość, bo to sprawa oczywista. Oprócz branży i produktu istotna jest też firma. Ważne, aby najbardziej ryzykowny czas miała za sobą, ale nie znajdowała się w okresie stagnacji. Faza momentum to słowo klucz. Na tym etapie firma notuje duże wzrosty obrotów i szybko się rozwija. Pojawiają się też pierwsi liderzy. Wtedy najlepiej dołączyć, ponieważ na fali sukcesu całej firmy urośnie również Twoja organizacja.

Porównaj to co Ci przekazałem z tym co wiedziałeś wcześniej i zastanów się przez chwilę. Zgodzisz się, że ma to sens, prawda? Z tego wszystkiego płynie jeden, ale jakże ważny wniosek. Jeśli chcesz dojechać do celu wsiądź do właściwego pociągu.

Korzyści płynące ze współpracy z S7 Health

 • raz pozyskany klient wynagrodzenie płatne w każdym miesiącu
 • możliwość zostania współwłaścicielem firmy – akcje dla 50 najlepszych
 • branża w silnym trendzie wzrostowym
 • produkt jakościowo i cenowo konkurencyjny
 • produkt pożądany przez rynek
 • prowizja z obrotu całej struktury
 • firma w fazie momentum
 • współpraca na umowę zlecenie lub działalność gospodarczą
 • jedyna firma MLM oferująca pakiety medyczne
 • możliwość sprzedaży hurtowej przedsiębiorstwom
 • pakiety medyczne S7 Health nadają się do sprzedaży internetowej
 • profesjonalne narzędzia ułatwiające budowanie MLM przez internet
 • webinary informacyjne odbywające się kilka razy w tygodniu

Okręt S7 Health płynie coraz szybciej i co najważniejsze we właściwym kierunku. Przeanalizuj na spokojnie swoją sytuację. Nigdy nie pójdziesz naprzód, jeśli nie odstąpisz od przeszłości. Może już czas coś zmienić? Nic nie dzieje się bez powodu. Nie bez powodu również trafiłeś na tą stronę i doczytałeś tekst aż do tego momentu.

Twórca tego portalu. Posiada dziesięcioletnie doświadczenie w budowaniu i szkoleniu zespołów sprzedażowych. Osiągnął znakomite wyniki w kilku firmach marketingu sieciowego. Stworzył organizacje konsumenckie liczące kilka tysięcy osób, które po dziś dzień generują pokaźny obrót handlowy.

Comments

 • kena135

  Ja ze swojego doświadczenia mogę powiedzieć że najlepiej zajeła się mną firma pakietów medycznych (link usunięty – ten blog to nie tablica reklamowa). Szybko i z dużym zaangażowaniem wybrali mi pakiet najkorzystniejszy dla mnie.Znakomita analiza rynku i porównanie cen.

  • Super, że trafiłeś na tak rewelacyjną firmę. Jeszcze lepiej by było gdybyś założył własnego bloga i tam ją reklamował do woli.

 • Paweł Grzech

  Hej
  Znam bardzo dobrze firmę S7 (działałem tam jako niezależny partner biznesowy), a obecnie 7 Play i muszę przyznać, że do dzisiaj oferta pakietów medycznych jest naprawdę bardzo dobra, a cenowo nawet korzystniejsza niż konkurencyjne oferty. Mam wrażenie, że w dzisiejszy czasach taki pakiet medyczny (nawet ten najmniejszy, czyli najtańszy) staje się już powoli koniecznością. Bardzo ułatwia i przyspiesza dostęp do specjalistów. Warto się nad tym zastanowić.

  Pozdrawiam i przy okazji świetny Blog 🙂

Post a Comment