Top

Souvre

Produkty | Opinie | Liderzy | Historia | Plan marketingowy

Souvre International to polska firma, która rozwija się w branży marketingu sieciowego (MLM). W ofercie posiada produkty takie jak suplementy diety, kosmetyki oraz chemia gospodarcza. Do sprzedaży wprowadzony został też kolagen naturalny. Czy marka Souvre ma dobre opinie? W tym wpisie odpowiemy na to pytanie oraz przedstawimy polskich liderów, produkty i plan marketingowy.

Kosmetyki oraz suplementy diety zostały przetestowane klinicznie. Jednak największym egzaminem było oddanie produktów w dłonie klientów oraz współpracowników sieci MLM. To właśnie w tym momencie Souvre pokazuje swój pełen potencjał. Produkty oparte na bazie kolagenu naturalnego cieszą się olbrzymią popularnością i mają dobre opinie wśród klientów.

Firma Souvre

Rok założenia2016
SiedzibaPolska
Oddział w PolsceTak
TwórcyWaldemar Smoliński
Produktyśrodki czystości, kosmetyki, suplementy

Spis treści:

W ofercie, poza suplementami diety, produktami kosmetycznymi znajdziesz również luksusowe perfumy oraz środki czystości. Szeroki wybór produktów Souvre pozwala współpracownikom tej firmy MLM dotrzeć do sporej części klientów z różnymi potrzebami.

Chcesz zacząć działać w MLM? – poprowadzimy Cię krok po kroku
 • dostaniesz wsparcie najlepszych liderów w branży
 • otrzymasz plan działania zapewniający profity

Jakie opinie zbiera Souvre?

Jeśli chodzi o profesjonalne podejście przedstawicieli, przeważają dobre opinie o Souvre. Są oni odpowiednio przeszkoleni, mają bardzo dużą wiedzę na temat oferowanych produktów. Potrafią przekazać skomplikowane zagadnienia w sposób przystępny dla przeciętnego klienta, który nie dysponuje dużą wiedzą z zakresu kosmetologii oraz biologii.

W śród osób, które współpracują z Souvre International, znajdują się osoby niezadowolone z poziomu wparcia od liderów. W tej materii opinie zależą od tego, na jakiego lidera konkretna osoba trafiła. Zdarzają się liderzy, którzy sporadycznie dodają nowych członków do struktury MLM i potem im nie pomagają. Pseudo liderzy nie są zaangażowani aby poświęcić zainteresowanym dostatecznie dużo czasu i uwagi.

Zdarzają się zupełnie odwrotne sytuacje. Moją uwagę zwróciła opinia o Souvre, przedstawiona przez osobę która zrezygnowała ze współpracy. Człowiek ten kupował produkty na własny użytek, ale porzucił działanie w strukturze. Jego lider zadzwonił do niego kilka miesięcy później. Komentujący przyjął propozycję wsparcia i pod nadzorem lidera zbudował silną strukturę MLM, która dobrze prosperuje do dzisiaj.

Opinie o produktach Souvre

Co do produktów, ciężko znaleźć opinie, który w jakiś sposób podważałby ich skuteczność. Jest kilka komentarzy, według których produkty nie spełniły oczekiwań, aczkolwiek nie mają one wydźwięku negatywnego, ponieważ środki działały, tylko nie na tyle skutecznie jak wyobrażał to sobie klient. Oczywiście, można znaleźć opinie nieprzychylne Souvre International, ale z racji na ich emocjonalny charakter ciężko uznać je za wiarygodne.

Czy Souvre robi pranie mózgu?

Zmianę sposobu postrzegania kwestii finansowych niektórzy traktują jak pranie mózgu. Owszem, zmiana nastawienia to skutek działania w MLM. Firma Souvre zapewnia szkolenia, które mogą zmienić dotychczasowe dogmaty związane z zarabianiem pieniędzy, ale na pewno nie jest to pranie mózgu. Formułowanie tego rodzaju opinii jest wyolbrzymieniem.

Czy o tej firmie są opinie negatywne? Znalazłem pojedyncze komentarze, które wskazywałyby na nieuczciwe praktyki względem klientów.  Dokładniej mowa o manipulacji stosowanej względem członków rodziny. Prawdopodobnie był to incydent, który wynikał z nastawienia jakiegoś lidera. Nie należy utożsamiać takich zachowań z firmą Souvre. Wspominam o tym wyłącznie po to, aby uświadomić, że takie zdarzenia również mogą mieć miejsce.

Szukasz dobrej firmy MLM? – zobacz z kim współpracujemy
 • wiarygodne marki z ugruntowaną pozycją na rynku
 • topowe produkty i najlepiej płacące plany wynagrodzeń

Produkty Souvre International

Produkty Souvre są zdecydowanie mocną stroną marki. Partnerzy mogą opierać swoje działania promocyjne na potwierdzonych licznymi opiniami, przypadkach udanych kuracji kolagenowych. W związku z tym organizowane przez nich spotkania cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem. Zarejestrowany użytkownik sieci MLM otrzymuje 30% stałego rabatu na cały asortyment oraz nawet 50% na topowe produkty przez pierwsze 10 dni.

Kolagen naturalny

To sztandarowy produkt Souvre, który zbiera dobre opinie i jest chwalony przez klientów. Kolagen to białko, które występuje w naszym organizmie. Ma kluczowe znaczenie w utrzymaniu młodego wyglądu skóry, ale również włosów i paznokci. Naturalny kolagen jest preparatem, który pomaga utrzymać jędrność skóry na znacznie dłużej. Regularne stosowanie kolagenu pozwala poprawić kondycję skóry, włosów oraz paznokci.

Naturalny kolagen od firmy Souvre przyśpiesza również proces gojenia się ran, spowalnia proces starzenia się stawów. Ma także zastosowanie medyczne. Wykorzystywany jest podczas leczenia chorób skóry takich jak łuszczyca, czy AZS.

Produkt wykonany jest w 100% z produktów naturalnych. Podczas produkcji nie wykorzystuje się zbędnych składników, które mogłyby wywołać niepowołane, negatywne efekty. Coraz więcej klientów poszukuje kolagenu, który ma właśnie takie cechy jak produkt marki Souvre.

kolagen souvre


Souvre For Joints

Zawiera cztery różne składniki, które wzajemnie się uzupełniają. Produkt Souvre for Joints został wyprodukowany według autorskiej metody Inventia Polish Technologies Sp. z o.o. Zawiera kolagen liofilizowany, który został wzbogacony o chrząstkę rekina. Jest to źródło kolagenu typu II oraz chondroityny, która naturalnie występuje w chrząstce stawowej.

Suplement diety zapewnia poprawę ogólnej kondycji stawów, świetnie nadaje się do stosowania dla osób starszych oraz takich, które aktywnie uprawiają sport. Kwas hialuronowy wspomaga właściwe funkcjonowanie układu ruchu. Produkt Souvre for Joints wzbogacony jest o ekstrakt z kadzidłowca indyjskiego, który wspomaga elastyczność stawów.

Odkryj najbardziej dochodową metodę monetyzacji ruchu
 • wykorzystaj potencjał swoich portali
 • zbuduj źródło stale płynących prowizji

Balsam do naczyń

Przeznaczony jest do mycia naczyń szklanych oraz ceramicznych, metalowych patelni oraz garnków, a także przyborów kuchennych, talerzy oraz sztućców. Jest to skoncentrowana formuła, która przeznaczona jest do ręcznego mycia. W sposób bezpieczny i skuteczny usuwa zabrudzenia oraz tłuszcz nie pozostawiając przy tym żadnych smug i zacieków, które często mogą niweczyć efekt mycia.

Pomysł na stworzenie produktu powstał w oparciu o doświadczenie tysięcy kobiet. Ogólnodostępne środki do czyszczenia, często niszczą dłonie. Balsam do naczyń Souvre to innowacyjna formuła, która pozwala skutecznie usuwać zabrudzenia, jednocześnie dbając o skórę naszych dłoni.

balsam do naczyń


Historia Marki Souvre

W czerwcu 2016 roku w hotelu Doubletree by Hilton odbyła się uroczystość, która wszystko rozpoczęła. To w Łodzi miała miejsce ogólnopolska konferencja marki, która chciała zdominować polski rynek MLM. Ogłoszono początek i zaprezentowano pierwsze produkty Souvre. Oficjalny start firmy miał jednak miejsce w Toruniu.

Dokładna data powstania to 03.04.2016 roku. W tym czasie miała miejsce konferencja dla partnerów.

Ciężko sobie wymarzyć lepszy start. W zaledwie trzy dni, działająca w modelu MLM firma Souvre wygenerowała obrót na poziomie 1 000 000 zł. W pierwszym miesiącu sprzedano produkty o wartości 2 500 000 zł. Zastanawiasz się, ilu partnerów dołączyło w pierwszym miesiącu? Było ich aż 10 000!

Zaledwie półtora miesiąca po udanym starcie, miała miejsce konferencja dla partnerów, która skupiała się na sposobie pracy w MLM, produktach Souvre oraz samej wizji firmy. Nie powinno nikogo dziwić, że sala wypełniła się, aż po same brzegi.

Sprzedaż zagraniczna została rozpoczęta pod koniec roku 2016. Kolagen naturalny został ciepło przyjęty za granicami naszego państwa. Pojawiły się też pierwsze pozytywne opinie użytkowników, którzy dołączyli na początku. W wyniku tego zainicjowane za granicą struktury MLM zaczęły się bardzo prężnie rozwijać.

Skutecznie uruchomiony MLM

Od startu firma Souvre wygenerowała ponad 210 milionów obrotu, posiada 120 000 aktywnych partnerów, którzy działają na terenie całej Europy. Około 46% z dochodu wygenerowanego ze sprzedaży produktów wraca do struktur, zasilając sieć MLM.

W roku 2017 odbył się pierwszy Bieg Souvre. Odbył się on w Inowrocławiu, a na starcie stanęło około 360 zawodników. Pomysł ten przetrwał pierwszą próbę i w kolejnych latach mogliśmy obserwować zmagania zawodników podczas kolejnych odsłon tego wydarzenia. Organizowanie wydarzeń ma ocieplić wizerunek firmy i pozytywnie wpłynąć na opinie w środowiskach niezwiązanych z MLM.

Liderzy Souvre w Polsce

Souvre to maka znana i rozpoznawana w branży marketingu sieciowego. Od startu zbiera dobre opinie i nieustanie dodaje do oferty nowe produkty. Działa od niedawna, ale skupia wielu liderów MLM z długoletnim doświadczeniem. Poniżej krótkie dossier dwóch liderów kojarzonych z firmą.

Dariusz Holeniowski

Człowiek, który od ponad 11 lat aktywnie działa w biznesie MLM. Dariusz Holeniowski to persona bardzo dobrze znana wszystkim miłośnikom marketingu sieciowego. Osiąga niesamowite wręcz cele w zaskakująco krótkim czasie.

Jego przygoda z marketingiem wielopoziomowym zaczęła się już w roku 2010. Szukał on wtedy zajęcia, które pozwoli osiągnąć wolność finansową. Rozpoczął od promowania firmy FM Group. Potem miał krótki epizod współpracy z Lou Pre. Od kwietnie 2016 roku współpracuje z firmą Souvre. Udało mu się osiągnąć najwyższą pozycję w firmie 6 dni po uruchomieniu sklepu internetowego.

Obecnie w jego grupie znajduje się już 179 145 klientów i partnerów, którzy miesięcznie zamawiają produkty Souvre o bardzo dużej wartości.

Obecnie Darek wspomaga innych przedsiębiorców oraz liderów. Dzieli się swoim doświadczeniem oraz wiedzą zdobytą przez lata działalności w MLM. Według opinii jego współpracowników jest osobą szczerą, niesamowicie pracowitą oraz obdarzoną bardzo dużym poczuciem humoru.

Michał Skołozdrzy

Wybrał produkty Souvre, ponieważ chciał współpracować z firmą, która opiera swoje działania na wizji wielkości. Chciał być częścią marki, która zdobyłaby uznanie na terenie wielu różnych państw. Jak sam uważa, nie lubi minimalizmu, urzeka go wizja ponadprzeciętności i taki właśnie biznes chciał prowadzić.

Uważa on, że praca w modelu MLM jest stosunkowo łatwa. Klucz do sukcesu to dobieranie odpowiednich ludzi. Najtrudniejszym elementem wspinania po szczeblach struktury jest jego zdaniem utrzymanie systematyki. Standard życia potrafi wzrosnąć bardzo szybko, co nie sprzyja utrzymaniu tempa pracy.

Podczas jednego wywiadu Michał Skołozdrzy został poproszony o wskazanie trzech cech, które pomagają odnieść sukces w MLM. Odpowiedział, że jego zdaniem istotne jest:

Odpowiednie podejście do własnych sukcesów oraz porażek, należy znaleźć swoje „dlaczego” i posiąść umiejętność kontrolowania ego.

Plan marketingowy Souvre

souvreZa zakup produktów otrzymujemy punkty. Liczba punktów wygenerowanych przez Twoją strukturę kwalifikuje do osiągnięcia jednej z pozycji. Pierwszy plan marketingowy Souvre zakłada 7 pozycji. Po osiągnięciu poziomu 12% przysługuje Bonus w postaci 0,5% Globalnego Obrotu Punktowego.

 

 • Partner 1% – od 200 do 999.99 pkt
 • Partner 3% – od 1 000 do 3 499.99 pkt
 • Koordynator 6% – od 3 500 do 6 999.99 pkt
 • Przedstawiciel Sieci 9% – od 7 000 do 11 999.99 pkt
 • Starszy Przedstawiciel Sieci 12% – od 12 000 do 19 999.99 pkt
 • Kierownik Zespołu 16% – od 20 000 do 29 999.99 pkt
 • Starszy Kierownik Zespołu 21% – od 30 000 pkt

Drugi plan marketingowy Souvre zakłada 6 pozycji dyrektorskich:

 • Okręgowy – od 50 000 pkt.
 • Regionalny – od 90 000 pkt.
 • Krajowy – od 150 000 pkt
 • Generalny – od 300 000 pkt
 • Międzynarodowy – od 900 000 pkt
 • Globalny – od 1 300 000 pkt

Firma oferuje również program samochodowy oraz program „Na tropie marzeń”, który pozwala partnerom odwiedzić wymarzone miejsca na świecie.

Kto jest twórcą i prezesem firmy Souvre?

Waldemar Smoliński. Doświadczony przedsiębiorca, który postanowił spróbować swoich sił MLM. Jak się okazało z dużym sukcesem. Stworzona przez niego firma przypadła do gustu wielu liderom dlatego postanowili podjąć z nią współpracę.

Ile wynoszą zarobki?

W firmach MLM zarobki są uzależnione od wielkości obrotu wygenerowanego przez strukturę – w głównej mierze, bo są też dodatkowe źródła dochodu. Tak samo jest w przypadku Souvre.

Recenzje innych firm z branży marketingu sieciowego

 • Herbalife
 • FM Group
 • Colway
 • Avon
 • Mary Kay
 • Natura Cosmeticos
 • Forever Livings
 • PM International
 • Tupperware
 • Kannaway