Top

Souvre

Produkty | Opinie | Liderzy | Historia | Plan marketingowy

Souvre International to polska firma, która rozwija się w branży marketingu sieciowego (MLM). Opiera swoją ofertę na produktach takich jak suplementy diety, kosmetyki oraz chemia gospodarcza. Do skrzedaży wprowadzony został też kolagen naturalny. Czy marka Souvre ma dobre opinie? W tym wpisie odpowiemy na to pytanie oraz przedstawimy polskich liderów i plan marketingowy.

Kosmetyki oraz suplementy diety zostały przetestowane klinicznie. Jednak największym egzaminem było oddanie produktów w dłonie klientów oraz współpracowników. To właśnie w tym momencie Souvre pokazuje swój pełen potencjał. Produkty oparte na bazie kolagenu naturalnego cieszą się olbrzymią popularnością.

Podstawowe informacje:

Rok założenia2016
SiedzibaPolska
Oddział w PolsceTak
TwórcyWaldemar Smoliński
Produktyśrodki czystości, kosmetyki, suplementy

Spis treści:

W ofercie Souvre International, poza suplementami diety, produktami kosmetycznymi znajdują się również luksusowe perfumy oraz środki czystości. Szeroki wybór produktów pozwala współpracownikom firmy dotrzeć do sporej części klientów z różnymi potrzebami.

Chcesz zacząć działać w MLM? – poprowadzimy Cię krok po kroku
 • dostaniesz wsparcie najlepszych liderów w branży
 • otrzymasz plan działania zapewniający profity

Jakie opinie zbiera Souvre?

Klienci chwalą profesjonalne podejście przedstawicieli Souvre International. Są oni odpowiednio przeszkoleni, mają bardzo dużą wiedzę na temat oferowanych produktów. Potrafią przekazać skomplikowane zagadnienia w sposób przystępny dla przeciętnego klienta, który nie dysponuje dużą wiedzą z zakresu kosmetologii oraz biologii.

W śród osób, które współpracują z Souvre International, znajdują się osoby niezadowolone z poziomu wparcia od liderów. W tej materii opinia zależy od tego, na jakiego lidera konkretna osoba trafiła. Zdarzają się liderzy, którzy sporadycznie dodają nowych członków do struktury i w ogóle im potem nie pomagają. Pseudo lider nie jest zaangażowany, aby poświęcić zainteresowanym dostatecznie dużo czasu i uwagi.

Zdarzają się zupełnie inne sytuacje. Moją uwagę zwróciła opinia, w której współpracownik Souvre opowiedział o chwilach zwątpienia. Dopadają one każdego i jest to zupełnie normalne. On uległ i porzucił działanie w strukturze. Jego lider zadzwonił do niego kilka miesięcy po zaprzestaniu jakichkolwiek akcji.

Komentujący przyjął propozycję wsparcia i pod nadzorem lidera zbudował silną strukturę, która dobrze prosperuje do dzisiaj.

Co do produktów, ciężko znaleźć opinie, który w jakiś realny sposób podważałby ich skuteczność. Jest kilka komentarzy, według których produkty nie spełniły oczekiwań, aczkolwiek nie mają one wydźwięku negatywnego, ponieważ środki działały, tylko nie na tyle skutecznie jak wyobrażał to sobie klient. Oczywiście, można znaleźć opinie ewidentnie nieprzychylne marce Souvre International, ale z racji na ich emocjonalny charakter ciężko uznać je za wiarygodne.

Znalazłem pojedyncze komentarze, które wskazywałyby na nieuczciwe praktyki względem klientów. Dokładniej mowa o manipulacji stosowanej względem członków rodziny. Prawdopodobnie był to incydent, który wynikał z nastawienia jakiegoś lidera. Nie należy utożsamiać takich zachowań z firmą Souvre. Wspominam o tym wyłącznie po to, aby uświadomić, że takie zdarzenia również mogą mieć miejsce.

Szukasz dobrej firmy MLM? – zobacz z kim współpracujemy
 • wiarygodne marki z ugruntowaną pozycją na rynku
 • topowe produkty i najlepiej płacące plany wynagrodzeń

Produkty Souvre International

Partnerzy marki mogą opierać swoje działania promocyjne na potwierdzonych przypadkach udanych kuracji kolagenowych. W związku z tym organizowane przez nich spotkania cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem. Zarejestrowany użytkownik otrzymuje 30% stałego rabatu na cały asortyment oraz nawet 50% na topowe produkty przez pierwsze 10 dni.

Kolagen naturalny

Sztandarowy produkt Souvre, to białko stanowiący 70% białka skóry oraz około 30% całkowitej masy człowieka. Jest to białko, które występuje w naszym organizmie. Ma kluczowe znaczenie w utrzymaniu młodego wyglądu skóry, ale również włosów i paznokci. Naturalny kolagen jest preparatem, który pomaga utrzymać jędrność skóry na znacznie dłużej. Regularne stosowanie kolagenu pozwala poprawić kondycję skóry, włosów oraz paznokci.

Kolagen naturalny od firmy Souvre przyśpiesza również proces gojenia się ran, spowalnia proces starzenia się stawów. Ma także zastosowanie medyczne. Wykorzystywany jest podczas leczenia chorób skóry takich jak łuszczyca, czy AZS.

Produkt wykonany jest w 100% z produktów naturalnych. Podczas produkcji nie wykorzystuje się zbędnych składników, które mogłyby wywołać niepowołane, negatywne efekty. Coraz więcej klientów poszukuje kolagenu, który ma właśnie takie cechy jak produkt marki Souvre.

kolagen souvre


Souvre For Joints

Zawiera cztery różne składniki, które wzajemnie się uzupełniają. Produkt Souvre for Joints został wyprodukowany według autorskiej metody Inventia Polish Technologies Sp. z o.o. Zawiera kolagen liofilizowany, który został wzbogacony o chrząstkę rekina. Jest to źródło kolagenu typu II oraz chondroityny, która naturalnie występuje w chrząstce stawowej.

Suplement diety zapewnia poprawę ogólnej kondycji stawów, świetnie nadaje się do stosowania dla osób starszych oraz takich, które aktywnie uprawiają sport. Kwas hialuronowy wspomaga właściwe funkcjonowanie układu ruchu. Produkt wzbogacony jest o ekstrakt z kadzidłowca indyjskiego, który wspomaga elastyczność stawów.

Odkryj najbardziej dochodową metodę monetyzacji ruchu
 • wykorzystaj potencjał swoich portali
 • zbuduj źródło stale płynących prowizji

Balsam do naczyń

Przeznaczony jest do mycia naczyń szklanych oraz ceramicznych, metalowych patelni oraz garnków, a także przyborów kuchennych, talerzy oraz sztućców. Jest to skoncentrowana formuła, która przeznaczona jest do ręcznego mycia. W sposób bezpieczny i skuteczny usuwa zabrudzenia oraz tłuszcz nie pozostawiając przy tym żadnych smug i zacieków, które często mogą niweczyć efekt mycia.

Pomysł na stworzenie produktu powstał w oparciu o doświadczenie tysięcy kobiet. Ogólnodostępne środki do czyszczenia, często niszczą dłonie. Balsam do naczyń Souvre to innowacyjna formuła, która pozwala skutecznie usuwać zabrudzenia, jednocześnie dbając o skórę naszych dłoni.

balsam do naczyń


Historia Marki Souvre

W czerwcu 2016 roku w hotelu Doubletree by Hilton odbyła się uroczystość, która wszystko rozpoczęła. To w Łodzi miała miejsce ogólnopolska konferencja marki, która chciała zdominować polski rynek MLM. Ogłoszono początek Souvre Interniatonale. Oficjalny start firmy miał jednak miejsce w Toruniu.

Dokładna data powstania Souvre to 03.04.2016 roku. W tym czasie miała miejsce konferencja dla partnerów marki.

Ciężko sobie wymarzyć lepszy start. W zaledwie trzy dni firma Souvre wygenerowała obrót na poziomie 1 000 000 zł. Cały miesiąc zakończono z wynikiem około 2 500 000 zł obrotu. Zastanawiasz się, ilu partnerów miało Souvre w pierwszym miesiącu? Było ich już około 10 000!

Zaledwie półtora miesiąca po starcie Souvre, miała miejsce konferencja dla partnerów, która skupiała się na sposobie pracy w MLM, produktach oraz samej wizji firmy. Nie powinno nikogo dziwić, że sala wypełniła się, aż po same brzegi.

Sprzedaż zagraniczna została rozpoczęta pod koniec roku 2016. Kolagen naturalny został ciepło przyjęty za granicami naszego państwa. W wyniku tego zagraniczne struktury zaczęły się bardzo prężnie rozwijać.

Od otwarcia firmy Souvre wygenerowało ponad 210 milionów obrotu, posiada 120 000 aktywnych partnerów, którzy działają na terenie całej Europy. Około 46% z dochodu wygenerowanego przez sprzedawców wraca do struktur, zasilając sieć.

W roku 2017 odbył się pierwszy Bieg Souvre. Odbył się ona w Inowrocławiu, a na starcie stanęło około 360 zawodników. Pomysł ten przetrwał pierwszą próbę i w kolejnych latach mogliśmy obserwować zmagania zawodników podczas kolejnych odsłon tego wydarzenia.

Liderzy w Polsce

Souvre to maka znana i rozpoznawana w branży marketingu sieciowego. Działa od niedawna, ale skupia wielu liderów z długoletnim doświadczeniem. Poniżej krótkie dossier dwóch liderów kojarzonych z firmą.

Dariusz Holeniowski

Człowiek, który od ponad 11 lat aktywnie działa w biznesie MLM. Dariusz Holeniowski to persona bardzo dobrze znana wszystkim miłośnikom marketingu sieciowego. Osiąga niesamowite wręcz cele w zaskakująco krótkim czasie.

Jego przygoda z marketingiem wielopoziomowym zaczęła się już w roku 2010. Szukał on wtedy zajęcia, które pozwoli osiągnąć wolność finansową. Rozpoczął od promowania firmy FM Group. Potem miał krótki epizod współpracy z Lou Pre. Od kwietnie 2016 roku współpracuje z firmą Souvre. Udało mu się osiągnąć najwyższą pozycję w Souvre 6 dni po uruchomieniu sklepu.

Obecnie w jego grupie znajduje się już 179 145 konsumentów. Jego struktury wygenerowały obrót na poziomie 612 milionów.

Obecnie Darek wspomaga innych przedsiębiorców oraz liderów. Dzieli się swoim doświadczeniem oraz wiedzą. Według opinii jego współpracowników jest osobą szczerą, niesamowicie pracowitą oraz obdarzoną bardzo dużym poczuciem humoru.

Michał Skołozdrzy

Wybrał markę Souvre, ponieważ chciał współpracować z firmą, która opiera swoje działania na wizji wielkości. Chciał być częścią marki, która zdobyłaby uznanie na terenie wielu różnych państw. Jak sam uważa, nie lubi minimalizmu, urzeka go wizja ponadprzeciętności i taki właśnie biznes chciał prowadzić.

Uważa on, że praca w modelu MLM jest stosunkowo łatwa. Klucz do sukcesu to dobieranie odpowiednich ludzi. Najtrudniejszym elementem wspinania po szczeblach struktury jest jego zdaniem utrzymanie systematyki. Standard życia potrafi wzrosnąć bardzo szybko, co nie sprzyja utrzymaniu tempa pracy.

Podczas jednego wywiadu Michał Skołozdrzy został poproszony o wskazanie trzech cech, które pomagają odnieść sukces w MLM. Odpowiedział, że jego zdaniem istotne jest:

Odpowiednie podejście do własnych sukcesów oraz porażek, należy znaleźć swoje „dlaczego” i posiąść umiejętność kontrolowania ego.

Plan marketingowy Souvre

souvreZa zakup produktów otrzymujemy punkty. Liczba punktów wygenerowanych przez Twoją strukturę kwalifikuje do osiągnięcia jednej z pozycji. Pierwszy plan marketingowy zakłada 7 pozycji. Po osiągnięciu poziomu 12% przysługuje Bonus w postaci 0,5% Globalnego Obrotu Punktowego Souvre.Partner 1% – od 200 do 999.99 pkt

 • Partner 3% – od 1 000 do 3 499.99 pkt
 • Koordynator 6% – od 3 500 do 6 999.99 pkt
 • Przedstawiciel Sieci 9% – od 7 000 do 11 999.99 pkt
 • Starszy Przedstawiciel Sieci 12% – od 12 000 do 19 999.99 pkt
 • Kierownik Zespołu 16% – od 20 000 do 29 999.99 pkt
 • Starszy Kierownik Zespołu 21% – od 30 000 pkt

Drugi plan marketingowy zakłada 6 pozycji dyrektorskich:

 • Okręgowy – od 50 000 pkt.
 • Regionalny – od 90 000 pkt.
 • Krajowy – od 150 000 pkt
 • Generalny – od 300 000 pkt
 • Międzynarodowy – od 900 000 pkt
 • Globalny – od 1 300 000 pkt

Souvre ma również program samochodowy oraz program „Na tropie marzeń”, który pozwala partnerom odwiedzić wymarzone miejsca na świecie.

Kto jest prezesem marki Souvre?

Prezes Souvre Internationale to Waldemar Smoliński.

Na czym koncentruje się firma?

Firma Souvre skupia się przede wszystkim na rozwijaniu rynku e-commerce, ponieważ to w nim dostrzega przyszłość.

Recenzje innych firm z branży marketingu sieciowego

 • Herbalife
 • FM Group
 • Colway
 • Avon
 • Mary Kay
 • Natura Cosmeticos
 • Forever Livings
 • PM International
 • Tupperware
 • Kannaway