Top
infinii aplikacja

Aplikacja Infinii – ile można na tym zarobić?

W realia nowoczesnego świata znakomicie wpisuje się aplikacja Infinii. Epoka przemysłowa dobiega końca. Właśnie wkraczamy w epokę informacji. Dziś, jak nigdy przedtem technologia kreuje naszą rzeczywistość. Mamy do dyspozycji zaawansowane narzędzia umożliwiające błyskawiczną komunikację. Do zarabiania pieniędzy nie potrzebne są fabryki, czy posiadanie i magazynowanie towarów.

  • Uber.com – największa korporacja taksówkowa posiada bardzo niewielką ilość własnych samochodów.
  • Airbnb.com – największa firma wynajmująca mieszkania i domy, nie posiada na własność ani jednej nieruchomości.
  • Alibaba.com – jedna z większych platform sprzedażowych, nie posiada ani jednego produktu na magazynie.

Te firmy działają za pośrednictwem aplikacji internetowych. Łączą klientów i sprzedających, przekazując informacje. Tak działa nowoczesny świat i każdy z Nas może korzystać z tego mechanizmu. Dzięki internetowi otworzyło się wiele zamkniętych wcześniej drzwi. Przeciętny człowiek może działać na skalę globalną. Tym właśnie pachnie epoka informacji. To bezprecedensowa sytuacja i olbrzymia możliwość zarazem.

Potrzebujesz stałych zysków? – sprawdź na czym zarabiamy
  • tylko przetestowane rozwiązania
  • pełne wsparcie i pomoc od nas

Świat się kurczy. Kiedyś podróż z Europy do Chin trwała kilkanaście miesięcy. Dziś trwa kilkanaście godzin. Jeszcze parę lat temu nie do pomyślenia było, żeby mieszkaniec Polski mógł dokonywać zakupów na całym świecie. Dziś jednym kliknięciem myszki możesz zamówić sobie najbardziej nietypowe produkty z odległych krajów.

Dzięki nowoczesnym narzędziom świat staje się coraz mniejszy i coraz bardziej dostępny dla każdego z Nas. Pojawiła się możliwość handlowania na amerykańskim rynku, bez konieczności inwestowania w towar i ponoszenia ryzyka. To wszystko za pośrednictwem jednej aplikacji internetowej. Czy to nie brzmi przynajmniej ciekawie?

Infinii ułatwia dropshipping

Zanim przejdę do sedna sprawy powiem Ci pokrótce co to jest dropshipping. Ten model biznesowy jest znany od dość dawna i polega na zbieraniu zamówień od klientów i przekazywaniu ich bezpośrednio do dostawcy (hurtownika lub producenta). To na dostawcy spoczywa obowiązek magazynowania i wysyłki towarów.

Sprzedawca osiąga zysk wynikający z różnicy między ceną za którą sprzedał produkt, a ceną jaką musi zapłacić dostawcy. Brak konieczności inwestowania w towar oraz brak kosztów związanych z magazynowaniem i wysyłką to największe zalety dropshippingu. Aplikacja Infinii pozwala na prowadzenie dropshippingu na znacznie większą skalę niż było to możliwe dotychczas oraz upraszcza cały proces.

Posiadasz strony generujące ruch? – wiemy jak go zmonetyzować
  • dożywotnie profity
  • najlepsze warunki
  • instrukcja krok po kroku
  • wsparcie i pomoc od nas

Jak działa aplikacja Infinii?

Tak się szczęśliwie składa, że te same produkty wystawione na różnych portalach aukcyjnych mają inną cenę. Przedstawiają to poniższe screeny:

ebay infinii

amazon infinii

Ten sam model noża na Amazon kosztuje 19$ a na Ebay 29$. Jak widzisz różnica w cenie wynosi blisko 10$ i jest to Twój potencjalny zysk. Przy drogich produktach różnica może wynosić nawet kilkaset dolarów. Co musisz zrobić w takiej sytuacji?

Trzymajmy się przykładu ze zdjęć. Wystawiasz aukcję noża na Ebay (za 29$) i czekasz. Kiedy ktoś kupi i zapłaci, Ty kupujesz ten sam model noża na Amazon (za 19$) i do wysyłki podajesz dane Twojego klienta z Ebay. Inkasujesz różnicę 10$ bez posiadania produktu, bez inwestowania pieniędzy, bez ryzyka. Siedząc w domu i popijając kawę. W zależności od ilości wystawionych aukcji, możesz dorobić kilkaset złotych do pensji lub generować kilka tysięcy miesięcznie.

Te działania mógłbyś wykonywać, zaczynając od zaraz. Problem w tym, że znalezienie i wystawienie aukcji jest czasochłonne. Dla ułatwienia opisanego procesu została stworzona aplikacja Infinii. Aplikacja pozwoli Ci łatwiej wyszukiwać aukcje oraz automatycznie doda opisy i zdjęcia. Dzięki niej adresy do wysyłek będziesz miał w uporządkowane w jednym miejscu.

Pomyśl jak zmieniłoby się Twoje życie gdybyś mógł w ten sposób pracować. Sam ustalasz godziny pracy, sam ustalasz dni wolne – zyskujesz niezależność. W USA aplikacja działa od dwóch lat. Przez ten czas jej użytkownicy dokonali transakcji na kwotę 2,5 mld dolarów. Proces opisany powyżej to pierwszy ze sposobów zarabiania z Infinii. Możesz na tym poprzestać lub, jeśli chciałbyś zbudować biznes generujący większe kwoty, masz możliwość stworzenia zespołu i czerpania korzyści z jego pracy.

Dodatkowe zarobki

Drugi sposób pozwala na wykorzystanie dźwigni i pracę zespołową. Każdy nowy użytkownik w Twojej grupie przyniesie Ci wynagrodzenie. Ktoś korzysta z aplikacji w Rosji sprzedając towar w USA, a Ty w Polsce otrzymujesz prowizję. Dostęp do aplikacji jest płatny. Obowiązują trzy pakiety: Prime, Surge i Exel. Każdy z nich uaktywnia różne funkcje. Otrzymujesz prowizję od wszystkich sprzedanych w Twojej grupie pakietów.

Zarobki są naliczane według binarnego planu. 1 BV (punkt rozliczeniowy) = 1 $ Jeśli miałeś styczność z marketingiem sieciowym, wiesz że jest to bardzo korzystna dla użytkownika proporcja. Zazwyczaj jeden punkt rozliczeniowy jest tylko ułamkiem wartości jednej jednostki walutowej obowiązującej w danym kraju np. 1 BV = 0,76 zł Na prowizję dla partnerów Infinii przeznacza ponad 70% wartości obrotu handlowego.

W marketingu sieciowym ten współczynnik na poziomie 50% jest uważany za bardzo dobry. Jeśli firma MLM sprzedaje suplementy czy kosmetyki koszt ich produkcji oraz dystrybucji pomniejsza kwotę, która może być wypłacona współpracownikom. W przypadku aplikacji internetowej wymienione koszty odpadają i dlatego partnerzy mogą otrzymywać wyższe prowizje. W planie marketingowym zostały zastosowane najbardziej korzystne wzorce naliczania dochodu. Masz możliwość otrzymywania wynagrodzenia z ośmiu źródeł.

System pracy w Infinii

Przedstawiłem Ci pewną koncepcję biznesową. Opiera się ona o bardzo prostą zasadę: kup taniej, sprzedaj drożej. Ludzie zawsze tak zarabiali i będą to robić dalej. Masz do dyspozycji dwie opcje. Możesz wystawiać aukcje. W zaciszu własnego domu bez informowania o tym kogokolwiek i promowania możliwości biznesowej.

Możesz również pójść o krok dalej i zbudować źródło stałego i pasywnego dochodu. Aplikacja Infinii ma zasięg globalny. Możesz rejestrować partnerów z każdego kontynentu. Tak działa nowoczesny świat, a Ty możesz być częścią tego. Angażując się w ten projekt otrzymasz narzędzia i możliwości jakich nigdy wcześniej nie było.

Posiadamy system pracy i wsparcia dla nowych osób. Po rejestracji i aktywacji otrzymasz: dostęp do rozbudowanych funkcji aplikacji dostęp do filmów instruktażowych (27 po polsku) dostęp do zamkniętych grup na Facebooku (po polsku) dostęp do filmów na YouTube (po polsku) dostęp do czatu (po polsku).

Edit: 02.09.2016 Z powodu zmian w programie i licznych barier formalnych nie współpracuję już z Infinii. Artykuł pozostawiam w celach informacyjnych. Jeśli szukasz ciekawych sposobów na zarabianie przez internet przejrzyj nasz portal. Może znajdziesz coś fajnego dla siebie.

Specjalistka od kampanii reklamowych i promocji prowadzonych w social mediach. Potrafi zbudować pozytywny wizerunek marki i wykorzystać go do skutecznych działań marketingowych. Posiada umiejętności pozwalające na wykreowanie i prowadzenie zarabiających profili firmowych.

Post a Comment