Top
mlm gateway opinie

Jakie opinie zbiera MLM Gateway? Recenzja i opis portalu

Jak pozyskać klientów lub partnerów? To pytanie zadają sobie właściwie wszystkie osoby działające w marketingu sieciowym, revshare lub programach partnerskich. Jeśli jesteś jedną z nich to MLM Gateway jest dla Ciebie. Biznesy oparte na rekomendacjach dają możliwość działania na arenie międzynarodowej. Jeśli dołożymy internet otrzymamy bardzo mocne narzędzie do rekrutacji. Pytanie gdzie znaleźć osoby, którym można zaproponować współpracę?

MLM Gateway zrzesza społeczność zainteresowaną uczestnictwem w biznesach rekomendacyjnych. Znajdziesz tu osoby zajmujące się network marketingiem, programami partnerskimi oraz zarabianiem w internecie.

MLM Gateway

Portal umożliwia nawiązywanie kontaktów z osobami z całego świata. Każda z nich może zasilić szeregi Twoich struktur w marketingu sieciowym lub programach partnerskich. Dużą zaletą tej społeczności jest jej wysoka świadomość zawodowa. Wszyscy tu wiedzą jakie korzyści płyną z zastosowania dźwigni w postaci pracy wielu osób.

Jeśli złożysz komuś propozycję współpracy nikt Ci nie powie, że to piramida finansowa. MLM Gateway pozwala wysyłać wiadomości i propozycje współpracy. Wybierasz konkretną osobę z listy i wysyłasz do niej swoją ofertę. Aby uniknąć spamu, odbiór każdej wiadomości musi być zaakceptowany przez adresata. Wysłanie jednej wiadomości kosztuje jeden kredyt.

Za własną rejestrację otrzymujesz 5 kredytów. Tym samym możesz wysłać 5 wiadomości do innych osób. Kredyty możesz kupić lub otrzymywać za polecanie portalu. Każda polecona osoba to 10 kredytów. Rejestracja jest darmowa >> przetestuj portal

Selekcja kandydatów

Osoby możesz wyszukiwać według kraju. Masz zaznaczone czym dana osoba jest zainteresowana, a czym nie. Pozwala to uniknąć nieporozumień i wykorzystać kredyty w najbardziej wydajny sposób. Możesz wysyłać wiadomości do kilku osób na raz.

mlm gateway recenzja

Indonezja i Brazylia to dwa dość egzotyczne kraje. W normalnym świecie jest właściwie zerowa szansa na dotarcie do takich osób. Jednak internet niweluje bariery wynikające z odległości. Zaraz po założeniu konta na MLM Gateway odezwało się do mnie kilka osób proponując współpracę. Jedna z tych osób mieszka w Indonezji.

Po wymianie wiadomości przeszliśmy na Skype. Kilkanaście minut później miałem w strukturze nowego poleconego. Następnego dnia postanowiłem podziałać bardziej aktywnie. Wyszukałem osoby mieszkające w Brazylii i wysłałem do nich wiadomość. Krótki opis programu i link do rejestracji. Jedna osoba założyła konto. 

Inne możliwości MLM Gateway

Oprócz wysyłania wiadomości z propozycją współpracy portal oferuje szereg innych równie ciekawych opcji. Wszystkie pomogą Ci zdobyć poleconych do programów które promujesz.

 • Kampania banerowa – masz możliwość dodania banera reklamowego kierującego na dowolnie wybraną stronę. Baner będzie się wyświetlał użytkownikom portalu MLM Gateway. Wybierasz rodzaj banera. Ustawiasz gdzie ma się wyświetlać i przydzielasz ilość kredytów.
 • Dodawanie artykułów – możesz napisać artykuł przedstawiający firmę z którą współpracujesz. Artykuł musi być unikalny i zawierać minimum 400 słów. W tekście możesz zamieścić dwa dowolne linki. Przed dodaniem każdy artykuł jest sprawdzany przez pracownika portalu. Jeśli zostanie zaakceptowany i opublikowany otrzymasz 5 kredytów. Artykuł będzie się pojawiał w wyszukiwarce Google. Informacje o nim otrzymają również wszystkie osoby z którymi wymieniałeś wiadomości.

Konto MLM Gateway posiada opcję premium

Założenie konta i korzystanie z portalu jest bezpłatne. Istnieje też opcja premium, która zapewnia dodatkowe możliwości. Za 30$ miesięcznie otrzymasz bonusy i dostęp do dodatkowych funkcji:

 • Co miesiąc 50 kredytów – w każdym miesiącu na Twoim koncie pojawi się 50 kredytów. Możesz je przeznaczyć na pozyskanie poleconych poprzez nawiązywanie nowych kontaktów czy reklamę swojej strony internetowej.
 • Twój profil w zakładce: Featured Professionals – dzięki temu Twój profil jest częściej wyświetlany. Więcej wyświetleń to większa szansa na zainicjowanie nowego kontaktu. To miejsce jest odwiedzane zarówno przez członków serwisu jak i osoby niezarejestrowane.
 • Wyróżniający znaczek obok nazwiska – przy Twoim nazwisku pojawi się emblemat wyróżniający. Poprawia to widoczność profilu i zachęca inne osoby do kontaktu z Tobą.
 • Umieszczenie linku na profilu – możesz umieścić link kierujący do dowolnej strony z Twoją ofertą. Może to być na przykład blog, strona przechwytująca lub formularz rejestracyjny.
 • Umieszczenie video na profilu – prezentacja możliwości biznesowych w formie video cechuje się wysoką konwersją zapisów. Jest to bardzo skuteczne narzędzie jeśli chodzi o pozyskiwanie poleconych. Jako członek premium możesz umieszczać filmy na profilu.
 • Brak reklam – reklamy na portalu MLM Gateway nie są nachalne ani specjalnie uciążliwe. Ich ilość jest niewielka. Posiadając członkostwo premium wyeliminujesz je całkowicie.
 • Statystyki wejść na Twój profil – zobaczysz kto oglądał Twój profil. Te osoby wykazały zainteresowanie Twoją osobą. Mogą być również zainteresowane współpracą czy chociaż nawiązaniem kontaktu.
 • Więcej kredytów – jako członek premium za każdą zarejestrowaną osobę otrzymasz 15 kredytów. Natomiast za napisanie artykułu 10 kredytów. To sporo więcej niż w przypadku darmowego konta.

Plan marketingowy i zarobki

Oprócz zdobywania poleconych do swoich biznesów masz możliwość otrzymywania prowizji za zakupy osób którym zarekomendowałeś portal MLM Gateway. Jeśli ktoś z Twojej pierwszej linii wykupi członkostwo premium lub kredyty otrzymasz za to wynagrodzenie. Od 35% do 50% wartości zamówienia. Wysokość prowizji uzależniona jest od obrotu w danym miesiącu.

Im większy obrót tym większa prowizja. Prowizja z drugiej linii wynosi 6%. Na chwilę obecną jest chyba wstrzymana, bo mimo zakupów kwoty nie są naliczone. Zarejestrowałem się na MLM Gateway z myślą o nawiązywaniu kontaktów. Kwestii zarabiania w ogóle nie brałem pod uwagę. Okazało się, że może to być całkiem przyjemny bonus.

Płatności Płatności można dokonywać kartą Visa MasterCard, za pomocą Bitcoina lub BankWire. Na początku zostaniesz przekierowany do formularza płatności kartą. BankWire i Bitcoin znajdziesz w małym okienku po prawej stronie. Wypłaty prowizji tylko na konto bankowe. Minimalny próg to 100$ >> tu założysz darmowe konto

Opinie o MLM Gateway

Portal ma spory potencjał. Na dzień dzisiejszy jest zarejestrowanych blisko 40.000 osób, ale społeczność cały czas się rozwija. Nowi członkowie dołączają każdego dnia. Jest w czym wybierać. Budowanie własnej struktury idzie dość sprawnie. Ludzie działający w branży rekomendacji chętnie dołączają, ponieważ poszukują dodatkowych sposobów pozyskiwania poleconych.

Czy MLM Gateway pomoże w pozyskiwaniu poleconych?

Portal MLM Gateway jest godny uwagi i warto go przetestować. Pozwala nawiązywać kontakty z ludźmi z całego świata. Jest to bardzo dobre i darmowe narzędzie do pozyskiwania poleconych. Dodatkowo możesz inkasować wysoką prowizję za zakupy których dokonują Twoi poleceni. MLM Gateway pozwala skutecznie budować MLM przez internet.

Czy rejestracja jest darmowa?

Tak, rejestracja jest darmowa i przebiega błyskawicznie. Po utworzeniu konta możesz przetestować dostępne w portalu opcje zapraszania: >> zakładam konto

Twórca tego portalu. Posiada dziesięcioletnie doświadczenie w budowaniu i szkoleniu zespołów sprzedażowych. Osiągnął znakomite wyniki w kilku firmach marketingu sieciowego. Stworzył organizacje konsumenckie liczące kilka tysięcy osób, które po dziś dzień generują pokaźny obrót handlowy.

Comments

 • Marcin Filipkowski

  Witaj.. Świetny materiał i opis.. Ogólnie bardzo fajna strona i ciekawe info.. Napewno się zarejestruje.. 🙂

  • Użytkowników zarejestrowanych w MLM Gateway szybko przybywa. Baza potencjalnych poleconych jest coraz większa.

   Mam w planach napisać bardziej obszerny post na temat pozyskiwania poleconych. W najbliższym czasie ukaże się na blogu.

 • Paweł Jankowski

  Jak odblokować konto? Mogę wykorzystać kredyty za polecenia jak chce się z kimś skontaktować to muszę zaakceptować warunki których nie można znaleźć :/

  • Warunki, czyli regulamin dostępne są w podlinkowanym komunikacie. Zaraz nad niebieskim przyciskiem „send”. Jest tam informacja, że wysyłając wiadomość automatycznie akceptujesz te warunki.

Post a Comment