Top
książki prawo przyciągania

Książki (prawo przyciągania) – top 8 pozycji, które musisz znać

Książki na temat prawa przyciągania skupiają się na mocy naszych myśli. To temat mocno kontrowersyjny i budzący wątpliwości. Wiele osób kwestionuje istnienie takich mechanizmów. Nie ulega jednak wątpliwości, że to bardzo ciekawe zagadnienie. Na jego temat powstały liczne publikacje.

Książki o prawie przyciągania sprzedają się w milionach egzemplarzy na całym świecie. Ludzie pokładają dużą nadzieję, w tym że pomogą im w ułożeniu sobie życia oraz poprawie sytuacji finansowej poprzez przyciągnięcie pieniędzy w cudowny sposób. Przygotowaliśmy listę ośmiu najciekawszych książek na temat prawa przyciągania:

1. Sekret (The Secret) – Rhonda Byrne

2. Prawo przyciągania – 5 prostych kroków do zdobycia bogactwa – Joe Vitale

3. Potęga podświadomości – Joseph Murphy

4. Narzędzia Prawa Przyciągania – Urszula Falkowska

5. Myśl i bogać się – Napoleon Hill

6. Prawo przyciągania pieniędzy – Joseph Murphy

7. Jak przyciągać dobre rzeczy – Marian Rojas Estape

8. Pieniądze i prawo przyciągania. Nauka przyciągania dobrobytu, zdrowia i szczęścia- Jerry i Esther Hicks

Sekret (The Secret) – Rhonda Byrne

sekret the secret

„Sekret” Rhondy Byrne to pozycja kultowa. Napisana jest w formie poradnika. Autorka zwracając się do nas w bezpośredni sposób, stara się nam przekazać swoją historię.

W pierwszej części książki autorka opisuje wnioski, które wyciągnęła z podróży. Na swojej drodze spotkała ludzi, którzy przekazali jej wiele wartościowych informacji o podświadomości. Zaczęła dzięki temu zgłębiać wiedzę i dzięki temu opisała tajemnicę sekretu.

Potrzebujesz stałych zysków? – sprawdź na czym zarabiamy
  • tylko przetestowane rozwiązania
  • pełne wsparcie i pomoc od nas

Rhonda Byrna stworzyła „Sekret”, aby zaprezentować swoim czytelnikom założenia swojej koncepcji. Możemy ją w skrócie określić jako umiejętność przyciągania do siebie zamierzonych rzeczy. Autorka zachęca nas do pozytywnego myślenia, które w jej opinii ma zaowocować.

„Sekret” opiera się na zrozumieniu energii, która kieruje naszym życiem. Nasze myśli wysyłają do wszechświata określone wibracje, które oddziałują na otaczającą nas rzeczywistość. Kontrolując te fale, otrzymamy satysfakcjonujący nas efekt. Publikacja stara się wyjaśnić czytelnikowi, że przy pomocy afirmacji oraz wizualizacji jest on w stanie sterować swoim życiem.

Książka nie jest jednak pozbawiona wad. Przede wszystkim jest napisana w sposób, który może niektórych irytować. Autorka często powtarza wcześniej przytaczane zagadnienia. Gdyby pozbyć się powtórzeń książka mogłaby być prawdopodobnie o połowę krótsza. Autorka stara się nas przekonać do tego, że same myśli potrafią odmienić nasze życie. Podaje liczne przykłady oraz historie, które mają potwierdzać jej tezę.

Prawo przyciągania – 5 prostych kroków do zdobycia bogactwa (lub czegokolwiek innego) – Joe Vitale

prawo przyciągania vitale

Joe Vitale „Prawo przyciągania – 5 prostych kroków do zdobycia bogactwa (lub czegokolwiek innego)” to pozycja bardziej praktyczna. Zawiera wiele ćwiczeń, których celem jest doprowadzenie nas do stanu pozwalającego nam korzystać z mocy prawa przyciągania.

Wszechświat w zdaniu autora aktywnie odpowiada na nasze potrzeby, każdy z nas ma wpływ na to, co otrzymuje od losu, wystarczy wyłącznie nauczyć się kierować tą mocą.

Sam autor jest postacią bardzo ciekawą. Jest on marketerem, copywriterem oraz hipnotyzerem. Niewątpliwie potrafi on pisać w taki sposób, aby przyciągnąć uwagę odbiorców. Zarabia bardzo dużo pieniędzy, można więc przypuszczać, że jest odpowiednią osobą do nauczania tej sztuki.

Jego książki biją rekordy popularności i w dużej mierze odpowiadają za jego bogactwo. Sam autor zapewnia, że jego życie nie wyglądałoby tak jak obecnie, gdyby nie to, że sam stosuje techniki opisane w swojej książce „Prawo przyciągania – 5 prostych kroków do zdobycia bogactwa (lub czegokolwiek innego)”.

Potęga podświadomości – Joseph Murphy

potęga podświadomości

Jest to jedna z najczęściej kupowanych książek o tej tematyce. „Potęga Podświadomości” autorstwa Josepha Murphy to podręcznik, który zawiera nie tylko historie ludzi korzystających z mocy podświadomości, ale również gotowe afirmacje.

Niewątpliwą zaletą tej pozycji jest to, że przez całą długość książki czujemy, że autor trzyma nas za rękę i prowadzi przez nieznany i tajemniczy świat prawa przyciągania.

Wiemy jak generować stałe zarobki za pomocą internetu
  • otrzymasz plan działania krok po kroku
  • dostaniesz skuteczne narzędzia online

Joseph Murphy to irlandzki pisarz, autor poradników oraz filozof, znany jest ze swoich wystąpień, na których stara się przekazywać ludziom pozytywną energię niezbędną do funkcjonowania. Książka „Potęga Podświadomości” zapewniła mu sławę. Napisana jest przystępnym językiem, który nie powinien sprawiać problemów.

Również ćwiczenia zawarte w książce są proste do wdrożenia. Możesz zacząć je praktykować właściwie od razu po tym, jak zapoznasz się z ich treścią. Wiele osób uważa, że ta pozycja całkowicie odmieniła ich życie. Według autora proste zmiany w sposobie myślenia mogą wpłynąć na losy każdego człowieka.

Narzędzia Prawa Przyciągania – Urszula Falkowska

narzędzia prawa przyciągania

Urszula Falkowska napisała „Narzędzia Prawa Przyciągania”, niejako podpinając się pod cały ruch, który skupia się na podświadomości oraz wibracjach myśli. Wyróżnia się ona jednak podejściem do tematu.

Autorka stara się wyjaśnić odbiorcy, co stoi za mechanizmami prawa przyciągania. Dlaczego to prawo funkcjonuje oraz w jaki sposób możesz z niego samodzielnie korzystać? Dzięki tej pozycji być może zrozumiesz, na czym polega prawo przyciągania. 

Urszula Falkowska wyjaśnia to w sposób przejrzysty oraz zrozumiały. Zaprezentowała ona również zestaw narzędzi, takich jak: techniki ETF, Access Bars czy Silva Intuition System. „Narzędzia Prawa Przyciągania” to książka, która pozwoli na rozbudzenie w sobie pokładu pozytywnej energii i chęci do rozwoju oraz pomoże podnieść poczucie własnej wartości.

Wyzwolisz swój umysł spod presji negatywnych wibracji oraz myśli, które wyłącznie utrudniają Ci osiągnięcie Twoich celów. Książka przedstawia plan działania, składający się z 9 punktów. Wprowadzając je w życie, możesz wykorzystać potencjał, jaki daje prawo przyciągania.

Myśl i bogać się – Napoleon Hill 

myśl i bogać się

Każdy z nas chciałby zdobyć bogactwo. Napoleon Hill w książce „Myśl i bogać się” (prawo przyciągania – książki dla przedsiębiorców) wysuwa kontrowersyjną tezę, według której wystarczą wyłącznie myśli.

Autor stara się znaleźć odpowiedź na pytanie, które zapewne każdy z nas sobie przynajmniej raz w życiu zadał – dlaczego niektórzy ludzie osiągają sukces, a inni całe życie są biedni? Sukces to koncepcja dość ogólna, rozumiemy przez nią właściwie to, co chcemy. 

Najczęściej jednak sukces związany jest z bogactwem. Dlatego tematyka motywacji i ambicji jest powszechna w publikacjach biznesowych. Każdy przedsiębiorca chce znaleźć w sobie pokłady nieziemskiej energii, która pomoże przetrwać trudne chwile i wyprzedzić konkurencję.

„Myśl i bogać się” autorstwa Napoleona Hilla to podręcznik, który przedstawia jego metodę na przezwyciężanie trudności. Znajdziemy tam przepis na to jak zrealizować swoje cele oraz osiągnąć ten mityczny sukces, do którego wszyscy podobno zmierzamy. Książkę czyta się szybko i przyjemnie, a rady w niej zawarte można od razu wprowadzić w życie.

Prawo przyciągania pieniędzy – Joseph Murphy

prawo przyciągania pieniędzy

Druga pozycja autorstwa Josepha Murphy w naszym zestawieniu. W książce „Prawo przyciągania pieniędzy” autor skupił się całkowicie na celach finansowych.

Według Murphy’ego ta pozycja pozwoli całkowicie odmienić Twoją sytuację finansową. Wielu ludzi nie może się rozwijać, marnując swój osobisty potencjał na rzeczy tak przyziemne jak ciągła walka o gromadzenie środków do życia.

Posiadasz strony generujące ruch? – wiemy jak go zmonetyzować
  • dożywotnie profity
  • najlepsze warunki
  • instrukcja krok po kroku
  • wsparcie i pomoc od nas

Warto pracować nad swoją sferą mentalną, aby wykorzystać prawo przyciągania, które jest w stanie przyciągnąć pieniądze oraz dostatek. Bogactwo ma bowiem specyficzne wibracje, które rezonują z naszymi myślami. Większość nas ma wpojone ograniczające przekonania i negatywny obraz pieniędzy. Wynika to z tego, że w taki sposób byliśmy wychowywani.

„Prawo przyciągania pieniędzy” Murphy Joseph to podręcznik, który pokazuje drogę do zmiany. Możemy usunąć z życia blokady oraz schematy, którymi do tej pory się posługiwaliśmy. Nawet zdeterminowane osoby nie są w stanie osiągnąć celu bez odpowiedniego nastawienia mentalnego. Książka pomaga zbudować dobre nawyki w tej kwestii.

Jak przyciągać dobre rzeczy – Marian Rojas Estape

jak przyciągać dobre rzeczy

„Jak przyciągać dobre rzeczy” Marian Rojas Estape to pozycja nieco inna. Książka kładzie dość duży nacisk na to, w jaki sposób postrzegamy samych siebie.  Istotą naszego funkcjonowania jest zrozumienie swojego zachowania oraz swoich prawdziwych pragnień.

Emocje to potężne narzędzie, które możemy wykorzystać na swoją korzyść. Niestety wiele osób zaniedbuje swoje życie emocjonalne, bagatelizują to jak się czują powielają toksyczne schematy.

W konsekwencji są to ludzie nieszczęśliwi oraz rozgoryczeni swoją sytuacją. Rozwiązaniem dla nich ma być książka „Jak przyciągać dobre rzeczy” Marian Rojas Estape. Pokazuje ona, jak destrukcyjne dla nas mogą być pewne problemy, które powstają w naszym umyśle.

Następnie pokazuje sposoby na to, w jaki sposób ludzie borykający się z problemami mogą wrócić na właściwe tory, poprzez zrozumienie prawa przyciągania. Książka uczy tego, jak radzić sobie ze złożonymi problemami, które spotykamy na swojej drodze oraz jak uzyskiwać bardziej satysfakcjonujące nas rezultaty naszych decyzji.

Pieniądze i prawo przyciągania. Nauka przyciągania dobrobytu, zdrowia i szczęścia – Jerry i Esther Hicks

pieniądze i prawo przyciągania

„Pieniądze i prawo przyciągania. Nauka przyciągania dobrobytu, zdrowia i szczęścia” Hicks Jerry, Hicks Esther to tak na dobrą sprawę kurs przyciągania, który ma nauczyć Cię, w jaki sposób poprawić jakość swojego życia.

Książka stawia fundamentalne pytania, takie jak dlaczego jednym ludziom zdobywanie pieniędzy przychodzi z łatwością oraz dlaczego niektórzy ludzie znacznie lepiej radzą sobie w życiu.

Niektórzy przypisują dużą wagę szczęściu, ale nie autorzy. Oni za przyczynę wszelkiego dobrobytu wskazują prawo przyciągania, które pomaga walczyć z prokrastynacją bez wdrażania rygorystycznych metod zarządzania czasem.

Dzięki książce „Pieniądze i prawo przyciągania nauka przyciągania dobrobytu, zdrowia i szczęścia” Hicks Jerry, Hicks Esther możesz odkryć, na czym polega prawo przyciągania. Jeżeli pragniesz zdrowia, miłości oraz bogactwa, to ta pozycja ma pomóc Ci je osiągnąć. Autorzy uważają, że ta publikacja jest wynikiem dziesięcioleci doświadczeń zbieranych podczas nauczania ludzi z różnych rejonów świata.

Specjalistka od kampanii reklamowych i promocji prowadzonych w social mediach. Potrafi zbudować pozytywny wizerunek marki i wykorzystać go do skutecznych działań marketingowych. Posiada umiejętności pozwalające na wykreowanie i prowadzenie zarabiających profili firmowych.

Post a Comment