Top
program partnerski ceneo

Program partnerski Ceneo – sprawdź opinie i zarobki

Porównywarki cen zbierają oferty sklepów internetowych i prezentują je w formie listingu. Można tam znaleźć opinie o produktach i recenzje klientów. Jedna z najpopularniejszych w Polsce porównywarek oferuje zarobki w ramach marketingu afiliacyjnego. Program partnerski Ceneo pozwala generować zarobki posiadaczom stron internetowych lub profili w mediach społecznościowych.

Afiliacja może być jednym z filarów, dzięki któremu Twoje działania marketingowe będą przynosić stałe i wysokie dochody. Wymaga jednak dużego ruchu oraz oddanej publiki. Ważnym elementem jest również stabilny i uczciwy partner. Sprawdźmy jakie opinie zbiera program partnerski Ceneo i czy warto podejmować współpracę.

Posiadasz strony generujące ruch? – wiemy jak go zmonetyzować
 • dożywotnie profity
 • najlepsze warunki
 • instrukcja krok po kroku
 • wsparcie i pomoc od nas

Program partnerski Ceneo – czy warto podjąć współpracę?

Program partnerski Ceneo pozwala na promowanie produktów popularnych marek, które mają już wypracowaną pozycję na rynku. Platforma jest drugą największą porównywarką zakupową w Polsce. Oferuje ponad 8 mln różnych produktów. Pozwala też sprawdzić opinie o produktach.

Jeżeli chcesz wykorzystać potencjał marketingu afiliacyjnego, musisz rozważnie dobierać produkty, które promujesz. W przeciwnym razie Twoje kanały przekazu zamienią się w bilbord reklamowy, a odbiorcy szybko stracą zainteresowanie treściami.

Niezależnie od niszy, w której działasz, prawdopodobnie znajdziesz produkt atrakcyjny dla Twoich odbiorców ponieważ program partnerski Ceneo oferuje szeroki wybór kategorii z różnych branż.

Zarabianie na stronie internetowej w oparciu o program partnerski Ceneo, jest możliwe jeśli promowane produkty pasują do tematyki, którą poruszasz na co dzień. Odbiorcy są z Tobą z konkretnego powodu. Interesuje ich content, który dostarczasz. Aby współpraca generowała zarobki, produkty muszą być spójne z niszą oraz trafiać w potrzeby społeczności zgromadzonej wokół Twojego kanału przekazu.

Wyświetlanie przypadkowych reklam przypadkowym ludziom nie przyniesie rezultatu finansowego. Jeśli nie masz odpowiednio wyselekcjonowanej grupy docelowej rejestracja oraz późniejsza współpraca nie mają sensu.

Jakie opinie zbiera program partnerski Ceneo?

Sama porównywarka cen zdobyła już pewne miejsce w świadomości odbiorców. W przypadku marketingu afiliacyjnego jest podobnie. Program partnerski Ceneo zbiera opinie pozytywne. Jest znany i ceniony w środowisku.  Wpływa na to kilka czynników.

Odkryj najbardziej dochodową metodę monetyzacji ruchu
 • wykorzystaj potencjał swoich portali
 • zbuduj źródło stale płynących prowizji

Jest to firma, która zbudowała dobrą pozycję na rynku. Jest transparentna i cieszy się renomą, dzięki czemu wydawcy nie muszą obawiać się o wypłaty. Pieniądze można wypłacać już od 100 zł i odbywa się to bez większych trudności. 

Na pozytywne opinie o programie partnerskim Ceneo wpływa szeroki wachlarz możliwości oferowanych partnerom. Platforma udostępnia:

 • banery reklamowe
 • rotatory standardowe
 • rotatory kontekstowe
 • rotatory na bazie rekomendacji
 • kampanie dedykowane

Reklamy mogą być grupowane w kanały, co również stanowi spore ułatwienie i wpływa na opinie użytkowników. Program partnerski Ceneo oferuje różne modele rozliczeń. Wymaga to więc od wydawcy dokładnego zapoznania się z warunkami danej kampanii.

Jak w przypadku innych programów partnerskich można znaleźć opinie o niesprawiedliwym naliczaniu zarobków. W zdecydowanej większości wynika to z nieznajomości regulaminu kampanii przez danego użytkownika. Dlatego zawsze dokładnie sprawdź jaką akcję musi wykonać odbiorca oraz jakie to wygeneruje zarobki.

Jakie zarobki oferuje program partnerski Ceneo?

Zarobki w programie partnerskim Ceneo zależne są od wyników. Zarabiasz w sytuacji, gdy użytkownik zdecyduje się z Twojego linku wykonać docelową akcję. Platforma oferuje dwa główne sposoby naliczania zarobków:

 1. Za kliknięcie – jeśli użytkownik kliknie w reklamę zamieszczoną na Twojej stronie, a następnie przejdzie na stronę reklamowanego sklepu internetowego otrzymasz około 0,35 zł.
 2. Za sprzedaż – prowizję procentową otrzymasz za transakcje zawarte bezpośrednio na stronie porównywarki.

W teorii program partnerski Ceneo oferuje zarobki na poziomie nieograniczonym. Jednak zderzenie z rzeczywistością może być bolesne. Aby generować zarobki w wysokości kilkudziesięciu tysięcy złotych miesięcznie trzeba dysponować potężnymi źródłami ruchu. Jest to nieosiągalne dla większości osób, które zdecydują się na rejestrację i podjęcie współpracy.

Jak zarabiać na Ceneo?

Program partnerski Ceneo w założeniach jest prosty. To uczciwa współpraca reklamodawcy z wydawcą, na której obie strony mogą zarabiać. Jest to jednak trudna metoda generowania profitów. Wymaga pewnych umiejętności, które będziesz musiał zdobyć. Jeżeli to Cię nie zniechęca, to nic nie stoi na przeszkodzie, abyś spróbował swoich sił we współpracy z Ceneo.

Musisz mieć jednak świadomość, że duża część osób, które angażują się w program partnerski Ceneo, nie zarabia na tym nawet złotówki.

Dlaczego? Powód jest prosty. Ruch na stronie jest za mały, a reklamy niedopasowane do treści. Wydawcy po prostu zamieszczają reklamy na stronie – byle gdzie.

Jeżeli Twojego bloga nikt nie odwiedza, to chociażbyś umieścił na nim tysiąc reklam, wciąż nic nie zarobisz. Program partnerski Ceneo płaci za generowanie leadów. Największa konwersja wystąpi jeśli wyświetlaną reklamę dopasujesz do tematyki swojej strony lub bloga.

Jeśli będziesz wyświetlał reklamy butów sportowych na stronie z dużym ruchem, która jest o tematyce kulinarnej – zarobki będą zerowe.

Jak zacząć w programie partnerskim Ceneo?

Warunki, które musisz spełnić, aby dołączyć do programu partnerskiego Ceneo, są proste:

 1. Musisz być osobą pełnoletnią
 2. Musisz posiadać dostęp do jakiegoś kanału przekazu (YouTube, blog, strona www)

Sama rejestracja w programie jest zupełnie darmowa. Nie ponosisz żadnych kosztów z nią związanych. Istotne jest to, że po założeniu konta nie musisz wykazywać od razu wielkiej aktywności. Ceneo nie wymusza na Tobie działania. Możesz mieć okresowy przestój, po którym wrócisz do promowania. Pamiętaj jednak, że zarabiasz za efekt, który wygenerujesz.

Program partnerski Ceneo to propozycja dla osób, które prowadzą własny:

 • blog
 • kanał na YouTube
 • popularny profil na social media
 • serwis informacyjny lub tematyczny
 • portal branżowy
 • blog połączony z e-commerce
 • inną stronę www

Im bardziej popularnym twórcą jesteś, tym większe zarobki wygenerujesz. Dużo zależy również od tego jaki masz kontakt ze swoją społecznością. Z tego powodu streamerzy działający na takich platformach jak Twitch słyną z dużego potencjału sprzedażowego.

Jak rozpocząć współpracę?

Współpracę możesz rozpocząć w każdej chwili. Wystarczy, że wejdziesz na oficjalną stronę programu partnerskiego Ceneo. Kliknij opcję rejestracja i podaj w formularzu niezbędne dane. Ustal hasło oraz zapoznaj się z regulaminem, który obowiązuje. Po jego akceptacji musisz potwierdzić rejestrację poprzez aktywację konta przez link otrzymany drogą mailową. W ten sposób zostaniesz oficjalnym partnerem.

Wiemy jak generować stałe zarobki za pomocą internetu
 • otrzymasz plan działania krok po kroku
 • dostaniesz skuteczne narzędzia online

Mając konto, warto zapoznać się z interfejsem platformy. Ułatwi to przyszłą pracę. W panelu partnera masz dostęp do grafik oraz linków. Program partnerski Ceneo udostępnia również narzędzia, które pomogą promować produkty.

Po zapoznaniu się z dostępnymi opcjami pora na fazę testowania. Jest ona długa oraz czasochłonna. Musisz nauczyć się, jak wplatać linki afiliacyjne w teksty oraz jak umieszczać banery w taki sposób by generowały największe zarobki. Wymaga to sprawdzania i porównywania różnych wariantów reklam.

Jakie kategorie produktów mogą promować wydawcy?

Czy każda współpracująca osoba będzie w stanie odnaleźć produkty, które warto polecać? Prawdopodobnie tak. Program partnerski Ceneo oferuje aż 25 kategorii. Do dyspozycji wydawców są produkty skategoryzowane jako:

 • Moda
 • Zdrowie
 • Uroda
 • Sport
 • Dla dzieci
 • Domowe zwierzaki
 • Gotowanie, kulinaria i delikatesy
 • Motoryzacja
 • Filmy
 • Książki
 • Komputery i sprzęt elektroniczny
 • Urządzanie wnętrz
 • Telefony i akcesoria
 • Budowa i remont
 • Ogród
 • Gry i sprzęt gamingowy
 • Fotografia
 • Muzyka

Ciężko znaleźć niszę, która nie współgra z powyższymi kategoriami. Oczywiście nie oznacza to, że jest to niemożliwe. Być może zajmujesz się na tyle niszowym zagadnieniem, że akcesoria do tego przeznaczone nie są dostępne w programie partnerskim Ceneo.

Problem mogą mieć wydawcy, którzy skupiają wokół siebie odbiorców przy pomocy tematów politycznych lub światopoglądowych. Jednak i dla nich jest wiele opcji. Mogą polecać pasujące tematycznie książki.

Im bardziej produkt wpisze się w potrzeby odbiorców, tym lepiej. Dopasowanie tematyczne przełoży się na sprzedaż, a co za tym idzie na zarobki. Jeżeli dostarczasz dobrej jakości treści, to nikt nie powinien mieć Ci za złe, że zarabiasz na swojej twórczości internetowej. W końcu przełoży się to na większe zaangażowanie z Twojej strony, a co za tym idzie jeszcze lepsze treści.

Czym jest Ceneo?

Ceneo to znana oraz lubiana porównywarka cen, która umożliwia sklepom promowanie swoich produktów oraz docieranie do szerszej grupy odbiorców.

Czy trzeba posiadać działalność gospodarczą?

Aby promować program partnerski Ceneo, nie musisz prowadzić działalności gospodarczej. Możesz rozliczać się jako osoba prywatna. Od roku 2015 jest również możliwość zaangażowania się we współpracę jeśli jesteś właścicielem zagranicznego. 

Twórca tego portalu. Posiada dziesięcioletnie doświadczenie w budowaniu i szkoleniu zespołów sprzedażowych. Osiągnął znakomite wyniki w kilku firmach marketingu sieciowego. Stworzył organizacje konsumenckie liczące kilka tysięcy osób, które po dziś dzień generują pokaźny obrót handlowy.

Comments

 • Eryk

  Również mogę z czystym sumieniem polecić program partnerski Ceneo. Działam tam od niedawna i nie zarobiłem kokosów, ale nie ma tam chyba produktu, którego nie moglibyśmy promować.

Post a Comment