Top
mylead

Recenzja MyLead – opinie, zarobki oraz poradnik jak zacząć

Nie jest to zwykły program partnerski. MyLead to sieć afiliacyjna, która powstała w roku 2014. Charakteryzuje się bardzo szerokim zasięgiem. Jest to bowiem firma, która działa w około 150 krajach. Mamy tu do czynienia z globalnym wpływem na branżę marketingu afiliacyjnego.

Wydawcy, którzy chcą współpracować z MyLead, mogą promować nieograniczoną ilość dostępnych kampanii. Zostały one podzielone na 16 różnych kategorii. Popularność programu wynika z przykładania dużej dbałości o relacje z wydawcami oraz reklamodawcami. Platforma zbiera dobre opinie. Słynie z szybkiego czasu odpowiadania na wiadomości.

Reklamodawcy chętnie zgłaszają swoje programy partnerskie, ponieważ MyLead dysponuje ogromną bazą światowej klasy wydawców. Rozbudowana infrastruktura dostawców ruchu umożliwia szybkie i wysokie zarobki reklamodawcom. Z drugiej strony ta międzynarodowa sieć, oferuje wszystkie podstawowe i zaawansowane narzędzia wykorzystywane w działaniach afiliacyjnych przez wydawców.

Sprawdź darmowy portal do pozyskiwania poleconych
 • nawiązuj nowe kontakty i zarabiaj
 • rejestruj partnerów i klientów

Czym jest MyLead?

MyLead to jedna z największych sieci afiliacyjnych w Polsce. Jest to w pełni kompleksowa platforma do zarabiania w internecie. Influencerzy, blogerzy, ale również właściciele stron internetowych i forów mogą zmonetyzować ruch wykorzystując jej możliwości.

Do rozpoczęcia swojej przygody z marketingiem afiliacyjnym nie potrzebujesz tak naprawdę nic. Znacznie łatwiej będzie jednak tym, którzy mają własne kanały przekazu. Największe zyski osiągają osoby, które zbudowały wierną grupę odbiorców. Pogram nie zamyka się na początkujących. Możesz spróbować zarabiania w MyLead niezależnie od doświadczenia.

Każda sieć chwali się tym, z iloma reklamodawcami współpracuje. Liczby te bywają różne. Niektóre sieci oferują dziesiątki kampanii, inne setki.

MyLead oferuje 3 263 programy partnerskie.

Przyglądałem się już kilku innym czołowym sieciom afiliacyjnym, nie spotkałem się jednak nigdy wcześniej z tak imponującym wachlarzem ofert.

Nie tylko liczba ofert robi wrażenie, ale również liczba aktywnych wydawców. MyLead zgromadziło wokół siebie 330 000 zarabiających wydawców. Przez lata na rynku platforma rozwinęła się do globalnych rozmiarów. W związku z tym wydawcy, którzy decydują się na współpracę z MyLead, są przekonani o tym, że współpracują z prawdziwymi specjalistami.

Wiemy jak generować stałe zarobki za pomocą internetu
 • otrzymasz plan działania krok po kroku
 • dostaniesz skuteczne narzędzia online

Jak zacząć współpracę z MyLead?

Proces zarabiania opiera się na prostych etapach. Pierwszym jest rejestracja, zakładasz zupełnie darmowe konto. Otrzymujesz w ten sposób dostęp do wielu szkoleń oraz kampanii.

Rejestracja i rozpoczęcie zarabiania

Rejestracja w MyLead składa się z trzech kroków. Pierwszy wymaga wpisania loginu, hasła oraz podania adresu email. Następnie trzeba potwierdzić aktywację poprzez kliknięcie w link aktywacyjny. Kolejny kok to wybór rodzaju konta i uzupełnienie danych. Są dwie opcje – konto prywatne i firmowe. Po zaakceptowaniu zapisów regulaminu rejestracja jest zakończona i można zacząć zarabiać.

mylead rejestracja

Formularz rejestracji w MyLead

Aby zacząć generować zarobki trzeba dokonać wyboru odpowiedniego programu partnerskiego. Najlepiej dobierać oferty do tematyki swojej strony. Niech kampania będzie wartościowa dla Twoich odbiorców.

Po wybraniu kampanii możesz wygenerować swój unikalny link afiliacyjny. Jeżeli Twoi odbiorcy z niego skorzystają, a następnie wykonają akcję, opisaną w regulaminie kampanii otrzymasz prowizję. Na głównej stronie MyLead możemy przeczytać, że można zarobić nawet 9 000 zł wyłącznie za jednego klienta.

Krokiem czwartym jest rozpoczęcie działań promocyjnych. Przy pomocy narzędzi, które udostępnia MyLead, masz za zadanie nakłonić swoich odbiorców do skorzystania z oferty reklamodawcy. Im jesteś w tym lepszy, tym więcej zarobisz. Promować możesz właściwie wszędzie. Niezależnie od tego, czy prowadzisz własną stronę, social media, czy bazujesz wyłącznie na płatnych reklamach, zarabiać możesz na wiele różnych sposobów.

Ostatnim krokiem jest wypłacenie wynagrodzenia, które zostało Ci przyznane przez sieć MyLead. Możesz to zrobić na swoje konto bankowe lub na portfel internetowy. Gratuluję, w ten sposób przeszedłeś drogę od rejestracji po pierwszą wypłatę.

Zarobki w MyLead

Zarobki w MyLead są jak najbardziej realne. Platforma wypłaciła już kilkanaście milionów złotych. Wydawcy zarabiają od 0 zł do 50 000 zł miesięcznie. Wszystko zależy od ich doświadczenia, wiedzy oraz zaangażowania. Im większa konwersja z ruchu tym wyższe zarobki.

Zarobione środki możesz wypłacić na podstawie faktury na konto bankowe. Istnieje również opcja wypłaty środków za pośrednictwem PayPal, Skrill, Revolut, Webmoney.ru, a nawet Bitcoina. Prowizja związana z wypłatą środków uzależniona jest od tego, jaką metodę wybierzemy.

Minimalna kwota wypłaty wynosi 50 zł (z wyjątkiem wypłaty w BTC). Na wypłatę środków MyLead ma regulaminowo 14 dni roboczych, zazwyczaj jednak wypłaty następują w ciągu 48 godzin. W przypadku pierwszej wypłaty czas ten może być dłuższy ze względów bezpieczeństwa.

Posiadasz strony generujące ruch? – wiemy jak go zmonetyzować
 • dożywotnie profity
 • najlepsze warunki
 • instrukcja krok po kroku
 • wsparcie i pomoc od nas

Modele rozliczeń i prowizje

CPL (Cost per Lead) – prowizja przyznawana za generowanie leadów. Jest to klient, który poda swoje dane osobowe i jednocześnie wyrazi zgodę na kontakt. Może to dotyczyć wypełnienia formularza kontaktowego lub założenia konta na konkretnym portalu reklamodawcy. Po tym, jak klient wykona określoną akcję, na Twoje konto trafia prowizja, która była wcześniej uwzględniona w opisie całej kampanii.

CPA (Cost per Action) – jest to model, który zakłada bardzo wiele różnorodnych scenariuszy. Akcją może być właściwie wszystko, co zostanie opisane przez reklamodawcę w regulaminie kampanii. Na przykład rejestracja konta. Najczęściej spotykamy się z tym typem rozliczeń w branży finansowej, w tym kontekście akcją może być wzięcie kredytu lub podanie danych do karty kredytowej. To jednak nie oznacza, że CPA występują wyłącznie w branży finansowej. Czasem akcją może być osiągnięcie konkretnego poziomu w grze mobilnej. Zazwyczaj stawki CPA są najwyższe, potrafią sięgać nawet kilku tysięcy, za każdego klienta.

CPS (Cost per Sell) – to wynagrodzenie, które otrzymujemy w zamian za wygenerowanie zakupu. Jeżeli klient, który trafi na stronę reklamodawcy z naszego linku, następnie dokona transakcji, to zostaje nam przyznana prowizja. Z tego modelu korzystają bardzo często sklepy internetowe.

PPI (Pay per Instal) – prowizja, którą otrzymujemy za pobranie przez klienta aplikacji. W momencie, gdy program zostanie zainstalowany, otrzymujemy wynagrodzenie w panelu MyLead. Aplikacje mogą być zarówno mobilne, jak i na urządzenia stacjonarne. Może to być oprogramowanie różnego typu, często są to gry mobilne, ale nie brakuje również programów do optymalizacji działania naszego urządzenia.

IVR – to prowizja podobna do wcześniejszej opcji, z tą różnicą, że otrzymujemy wynagrodzenie w momencie, gdy klient zdecyduje się wykonać połączenie telefoniczne o podwyższonym koszcie. Samą rozmowę przeprowadza wyszkolony pracownik call center, Twoim zadaniem jest wyłącznie nakłonienie klienta do wykonania telefonu.

Opinie o MyLead

Czytałem opinie o wielu różnych sieciach afiliacyjnych. Zazwyczaj wyglądają one bliźniaczo podobnie. Nieważne, o jakiej platformie będziemy czytać opinie, pojawiają się zazwyczaj te same zalety oraz te same problemy.

W tym przypadku opinii o MyLead jest podobnie, z tym wyjątkiem, że wyglądają one bardziej wiarygodnie. Często komentarze recenzentów pisane są w sposób, który bardziej przypomina marketing szeptany niż realną opinię. W wypadku MyLead zdecydowana większość komentarzy pisana jest w taki sposób, jakby rzeczywiście były umieszczane przez użytkowników.


mylead opinie

Opinie o MyLead – źródło: trustpilot.com

 


Niewątpliwie MyLead jest jedną z najpopularniejszych sieci afiliacyjnych w Polsce. Pojawia się w czołówce rankingów. Osoby, które mają doświadczenie z marketingiem afiliacyjnym, w pewnym momencie swojej drogi trafiają na MyLead i zaczynają długą i owocną współpracę.

Często pojawiające się w komentarzach aspekty współpracy z MyLead to bardzo szybkie wsparcie supportu. To zdecydowanie zaleta, użytkownicy chcą mieć pewność, że w przypadku problemów nie pozostaną z nimi sami. Dodatkowymi atutami są szybkie i pewne wypłaty oraz bezpieczeństwo naszych środków finansowych.


oceny

Oceny na portalu businessofapps.com

 


Niestety tutaj również pojawiają się mało wiarygodne komentarze, które wyglądają jak słaba próba nakłonienia do współpracy. Takich opinii jest może mniej niż w innych przypadkach, ale wciąż są. Zawsze wyjątkowo mocno kłuje mnie w oczy obietnica pewnych zysków.

Jeżeli recenzent pisze, że współpraca z MyLead to: „sposób na proste pieniądze w internecie”, mam wrażenie że to gruby marketing. Ponieważ pieniądze w internecie można zarabiać, ale na pewno nie jest to proste. Zarobki zależą między innymi od źródeł ruchu na stronie internetowej oraz wielkości grupy docelowej do której dociera nasz kanał przekazu.

Zalety

 • Na sam początek otrzymujemy kurs powitalny.
 • Każdy początkujący może korzystać z szerokiej bazy wiedzy.
 • System wsparcia przez mentorów. Początkujący mogą zwrócić się o pomoc do realnych osób.
 • Dział wsparcia działa 24/7.
 • Duży wybór narzędzi do promocji materiałów: Content Lockery, Video Locker, Video Locker VOD, kampanie banerowe, Deeplinki, testy A/B, Smartlinki itp.
 • Duża ilość bonusów oraz prowizji.
 • Możliwość polecania programu.
 • Aplikacja mobilna, którą możemy uruchomić na systemie Android oraz IOS.
 • MyLead ma 5 wersji językowych

Wady

 • MyLead ma 14 dni na wypłatę środków.

Wiarygodność oraz oferowanych programów partnerskich jest na wysokim poziomie. MyLead wypłaciło swoim użytkownikom ponad 8 000 000 zł. Pieniądze trafiły do około 150 krajów. Jest to prawdopodobnie jedna z czołowych firm pod tym względem, działająca w naszym kraju. Opinie polskich wydawców potwierdzają, że firma jest wypłacalna. Nie znalazłem, żadnych przesłanek do tego, aby powątpiewać w wypłacalność MyLead.

Potrzebujesz stałych zysków? – sprawdź na czym zarabiamy
 • tylko przetestowane rozwiązania
 • pełne wsparcie i pomoc od nas

Wsparcie dla partnerów MyLead

Kontakt z MyLead jest łatwy. Tak na dobrą sprawę mamy wiele możliwych dróg. Najbardziej intuicyjną jest wykonanie telefonu. Numer znajduje się na oficjalnej stronie MyLead, dodzwonimy się do specjalisty z affiliate team lub marketing team. Niezależnie od tego, kto znajdzie się po drugiej stronie słuchawki, zawsze otrzymamy odpowiedź na nurtujące nas pytanie.

Dostępny jest również live chat, na którym możemy wpisać nasze pytanie. Wolisz wystosować wiadomość e-mail? Nie ma problemu, adres kontaktowy znajdziesz w zakładce „Kontakt”.

Dostępne są również mniej klasyczne metody komunikacji. Wsparcie możemy otrzymać poprzez Skype, Viber, Telegram, a nawet Discord. Co więcej, MyLead prowadzi aktywnie media społecznościowe: Facebook, Twitter, Instagram, LinkedIn, YouTube. Tam również możesz szukać pomocy lub odpowiedzi na Twoje pytanie.

Czy opinie o MyLead są wiarygodne?

Wpisy i opinie znalezione w internecie wyglądają na wiarygodne i pisane przez realnych użytkowników. Nie jest to opłacany marketing szeptany.

Czy MyLead to bezpieczna platforma?

Tak, potwierdzają to opinie dostępne na zewnętrznych portalach i forach internetowych. Reputacja firmy jest dobra. Support odpowiada sprawnie. Zarobki są wypłacane na czas.

Z jakich zaawansowanych narzędzi mogą korzystać wydawcy MyLead?

Do dyspozycji wydawców udostępnione są: AdsBridge, BeMob, Binom, CPV Lab Pro, FunnelFlux, Redtrack.io, Voluum, PeerClick, JotURL, WeCanTrack, AnyTrack, ThriveTracker.

Twórca tego portalu. Posiada dziesięcioletnie doświadczenie w budowaniu i szkoleniu zespołów sprzedażowych. Osiągnął znakomite wyniki w kilku firmach marketingu sieciowego. Stworzył organizacje konsumenckie liczące kilka tysięcy osób, które po dziś dzień generują pokaźny obrót handlowy.

Comments

 • GrzegorzB

  A tu nie działałem – dzięki za zajawkę – wygląda, że może warto spróbować i samemu ocenić 🙂

 • Adam

  MyLead nie jest mi obce, bo korzystam z niego do dziś. Mam kilka projektów, które całkiem nieźle stoją w SEO i przynoszą pasywny dochód. Polecam ludziom, którzy mają czas na stworzenie jakiegoś LP i seowania go.

Post a Comment